Reklam
YÜKSELEN: CELAL KASAPOĞLU DÜŞEN: FARUK ÖZLÜ
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: CELAL KASAPOĞLU DÜŞEN: FARUK ÖZLÜ

04 Ocak 2020 - 16:59

YÜKSELENLER:

1-) Celal Kasapoğlu (Bld. Bşk. Yrd.): Son dönemde yaptığı çalışmalar ve icraatlarla dikkat çekiyor, halkın sıkıntılarıyla yakından ilgilenmesi takdir ediliyor.

2-) Metin Kaşıkoğlu (Hukukçu, Siyasetçi):  Ali Babacan hareketiyle temas halinde olduğu belirtiliyor, aktif politikaya dönmesi halinde siyasete renk ve hareketlilik getirir.

3-) Birol Şahin (Kaynaşlı Bld. Bşk.): 9 aylık görev süresinde beklenenin üstünde bir başarı sergiledi, yaptığı icraatlarla olumlu puan topluyor, halkın desteği devam ediyor.

4-) Mustafa Kaloğlu (Cumayeri Bld. Bşk.): 2019 yılındaki 9 aylık performansı başarılı, kısıtlı bütçe imkanlarına rağmen pozitif işler yaptı, yeni projelere başlıyor.

5-)  Rasim Çam (Yığılca Bld. Bşk.): 9 aylık başkanlık görevi süresinde olumlu ve sonuç alan icraatlar gerçekleştirdi, belediyede israfa son verdi, halkın güven ve desteği devam ediyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Faruk Özlü (Belediye Bşk.): Yerli otomobil konusunda mesaj yayınlamadı, destek çıkmadı, ilgisiz ve duyarsız tavır sergiledi, tarihi olayı görmezden gelmesi eleştirilere neden oldu.

2-) Dursun Ay (İGM üyesi): 9 aylık meclis üyeliğinde hiçbir varlık gösteremedi, parmak kaldırmaktan başka bir icraatı görülmedi, pasif ve başarısız meclis üyelerinden.

3-) Osman Kılıç (Beyköy Bld. Bşk.): 9 aylık belediye icraatlarında kayda değer bir farklılık sergileyemedi, rutin işler dışında öne çıkan bir icraatı yok, başarılı olduğu söylenemez.

4-) Ahmet Bilir (Belediye Kültür Md.): Göreve geldiği günden itibaren rutin ve sıradan işler yaptı, yeni bir proje ya da vizyon sunamadı, başarılı performans gösteremedi.

5-) Kemal Günaydın (Bld. Meclis üyesi): Kendisinden beklenen performansı  sergileyemiyor, sıradan ve iktidar partisi meclis üyesi gibi görüntü sergiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar