Reklam
YÜKSELEN: AYŞE KEŞİR DÜŞEN: FAHRİ ÇAKIR
In-Out

In-Out

YÜKSELEN: AYŞE KEŞİR DÜŞEN: FAHRİ ÇAKIR

14 Kasım 2020 - 14:25

YÜKSELENLER:

1-) Ayşe Keşir (Milletvekili): TBMM’de Plan ve Bütçe Komisyonu’nda en çok çalışan ve fark yaratan vekillerden birisi oldu, her fırsatta Düzce’nin sorunlarına çözüm arıyor.

2-) İsa Yazıcı (Gençlik ve Spor Md.): Göreve geldiği günden bu yana özellikle gençlere yönelik sosyal ve sportif çalışmalarda başarı sağladı, koltuğun hakkını veriyor.

3-) Sinan İnan (Düzce Bld. Bşk. Yrd.): Konutlara kaliteli ve modern bakım ve temizlik hizmeti sunan Bahçeşehir Toplu Yönetim şirketinin başarılı olmasında önemi rol oynuyor.

4-)  Cihat Algün (Yatırımcı, iş insanı): Düzce’ye modern bir AVM projesi için start verdi, bölgenin en farklı ve 5 yıldızlı yatırımı için çalışmalara başladı.

5-) Yavuz Keleş (DEVA Cumayeri Bşk.): Yapılan kongreyle ilçe başkanlığına seçildi, aktif siyasete kalite ve seviye getirmesi, fark yaratması bekleniyor.

 

DÜŞENLER:

1-) Fahri Çakır (Milletvekili): Bir belediye ile yaptığı arsa takası tartışma yarattı, fırsatları lehine dönüştürmesi yüzünden eleştiri ve tepki almaya devam ediyor.

2-) Bayram Ali Kubilay (Düzce Bld. Bütçe Komisyonu Bşk.): Su ve diğer hizmetlere yapılan yüksek zam kararının baş mimarı, halktan yana olmadığını gösterdi.

3-) Leyla Ağan (Düzce Bld. Bütçe Kom. Üyesi): Belediyenin hizmetlere yüksek zam yapmasını savundu, vatandaşın dert ve sıkıntılarını dikkate almadı.

4-) Cemil Aksoy (Düzce Bel. Bütçe Kom. Üyesi): Esnaf temsilcisi olmasına rağmen belediyenin yüksek zam kararlarında imzası bulunuyor, esnafı düşünmediğini gösterdi.

5-) Zahide Taşhan (MHP Kadın Koll. Eski Bşk.): Aktif siyasette beklenildiği kadar etkili ve başarılı olamadı, yeni il yönetimine kızıp görevinden istifa etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar