VAY VAY VAY.. HURDADA YENİ İDDİALAR..

VAY VAY VAY.. HURDADA YENİ İDDİALAR..

Belediye şirketlerindeki hurda işinde yeni gelişmeler ortaya çıkıyor.

16 Temmuz 2019 - 15:15 - Güncelleme: 16 Temmuz 2019 - 16:46

Gazetemiz ofisine kapı altından bir mektup bırakıldı. Mektubun içinden çıkan el yazısı ile yazılmış not kağıdında, belediyeye ait şirketlerdeki hurda olayı ile ilgili bazı iddialar yer aldı.

Ofisimiz merkezine kimin bıraktığını bilmediğimiz mektupta, hurda olayı ile ilgili şu iddialar yazılmış:

“O. emekli olup yerine A. alınmış. Asfalt makinası sökmeye ekip gelince Ş karşı çıkmış. D ve B şantiyeye geliyor,  sonrası söküm işlemi K.. ve İntaş personeli M asfalt üretim sorumlusu A. kontrolünde yapılıyor. Tır’lara yüklenince Ş. çıkmasına izin vermeyince makine ve parçaları hurda alanına indiriliyor. 1 ay gibi bir süre sonrası mesai saatleri bitişi makine TIR’lara taşınmış. Bunun dışında yüklü miktarda elektrik, yer altı kabloları, elektrik motorları, kepçe ve greyder ve çeşitli iş makinalarının işe yaramayan kısımları, parçaları sökülüp mesai saati dışında yine taşınmış.”

Belediye yetkililerinin, hurda olayı ile ilgili soruşturmasında, Pusula'ya gönderilen ihbar mektubunda yer alan iddiaları dikkate alıp almayacağı bilinmiyor.

Bilindiği gibi, hurda iddialarıyla ilgili soruşturmayı Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer yürütüyor. Tuncer'in şirketlerle ilgili nasıl bir inceleme yaptığı, inceleme sonrası nasıl bir rapor hazırlayacğı merak ediliyor.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • metin köseer
  4 yıl önce
  bu mektubu bırakan her kim ise vebal altındadır. Ya bütün basına servis yapmalıydı ya da size özel olarak bırakması manidar değildir. Bu ciddi bir iddiadır, ciddi bir olaydır. Sorumlu kişilerin bu konuya el atacaklarına inanıyorum. Çünkü bu haber bir ihbardır. Saygılarımla
 • A.Rıza Özçelik
  4 yıl önce
  Ha tek ha çok manidar olan ortadaki suç ona odaklanmak lazım mektubu yazanı değilde suçluya odaklanmak lazım. Herkese ayrı ayrı mektupmu yazılacak şimdi. Suçun derinine inmek ve elle vermek zamanı. Düzcenin hurdası yok olan.
 • A.Rıza Özçelik
  4 yıl önce
  Zamanında bir mektup dağıtılmıştı Düzcelilerin kapılarının altından ve bir sürü insan evlerini 2 seneden fazla görememişti. Haydi bakalım bu mektup nasıl bir şey çıkaracak. Son 5 senede müteşşebbis başkana yakın olupta şekli değişmiş kişilere odaklanın. Saygılar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
“MÜZİKLİ TERAPİ
“MÜZİKLİ TERAPİ" TEDAVİSİ ARTIK DÜZCE’DE DE YAPILIYOR