• Reklam
VALİ DAĞLI’DAN VEDA ZİYARETİ

VALİ DAĞLI'DAN VEDA ZİYARETİ

Düzce Valiliği’nden Samsun’a atanan Dr. Zülkif Dağlı Pusula’ya veda ziyaretinde bulundu.

17 Haziran 2020 - 14:04 - Güncelleme: 17 Haziran 2020 - 14:08

Düzce Valiliği’nden Samsun’a atanan Dr. Zülkif Dağlı Pusula’ya veda ziyaretinde bulundu.

Ziyarette gazetemiz sahibi Mustafa Armutcu ve Yazı İşleri Müdürü Ebru Çokgezer’le sohbet eden Vali Dağlı, “Düzce’de unutulmaz bir dönem geçirdim. Devlet ve millet hizmetinde büyük bir gayretle çalıştık. Çok özel anılar ve dostluklar biriktirdim. Düzce’yi ve Düzceliler’i asla unutmayacağım. Bölge insanlarıyla gönül bağım devam edecektir.” Dedi.

Düzce’de basın organlarıyla ve gazetecilerle çok iyi ve uyumlu diyalog tesis ettiklerini ifade eden Dağlı, “basın mensubu arkadaşlarımız sağ olsunlar her zaman bize destek olmuşlardır. Kendilerine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Ziyarette Yazı İşleri Müdürümüz Ebru Çokgezer özel olarak tasarlanmış ve Vali Dağlı’nın Düzce’deki çalışmalarını ve hizmetlerini özetleyen gazete baskısını kendisine hediye etti. Vali Dağlı bu özel hediyeni hatıra olarak saklayacağını söyledi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • A.Rıza ÖZÇELİK
  1 yıl önce
  Sana yakışanda bu ADAM GİBİ GAZETECİ ADAM GİBİ VALİMİZİ uğurluyor. Helal sana
 • Celal ÇETİN
  1 yıl önce
  İyi bir insan, ilimizdeki başarılı hizmetleriyle her kesimin taktirini kazanan başarılı bir yönetici. Allah yolunu açık etsin. Görevindeki başarıları ülkemizin ve insanlarımızın kazancıdır. Sayın valimizi en içten duygularımızla uğurlarken başarılarının devamı temennimizdir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FERRERO FINDIKLA OYNUYOR, ÜRETİCİ MAĞDUR OLUYOR
FERRERO FINDIKLA OYNUYOR, ÜRETİCİ MAĞDUR OLUYOR
DÜZCE 81 OLDU
DÜZCE 81 OLDU