VALİ ATAY, PAZARYERLERİNDE DENETİME ÇIKTI

VALİ ATAY, PAZARYERLERİNDE DENETİME ÇIKTI

İçişleri Bakanlığı'nın "Pazar Yerleri Genelgesi" Kapsamında, Düzce Valisi Cevdet Atay'ın bizzat katılımıyla Pazar Yerlerinde denetimler devam ediyor.

15 Mayıs 2021 - 16:50 - Güncelleme: 15 Mayıs 2021 - 17:08

Düzce Valisi Atay, İçişleri Bakanlığı’nın valiliklere gönderdiği "Pazar Yerleri" genelgesi kapsamında açık olan pazar yerlerinde alınan Covid-19 tedbirlerini yerinde inceledi.

Koronavirüsle mücadele kapsamında devam eden tam kapanma sürecinde bu Cumartesi günü de açılan semt pazarlarında alınan tedbirlere yönelik denetimler, İl Emniyet Müdürü  Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Yarbay Çağatay Arpaçay ve İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz'ın  katılımıyla gerçekleştirildi.

Bahçeşehir Mahallesi Pazarı, Aziziye Mahallesi Pazarı, Fevzi Çakmak Mahallesi Pazarında esnaf ile bir süre sohbet eden Vali Atay, esnaf ve vatandaşlara sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakan Semiz
    1 yıl önce
    halkın çaresizliğinden siyeset yapıp koltuğunda rahat oturmak için dalkavukluk yapan bütün kamu görevlilerinin sonunu caresiz bıraktıkları halk görecektir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EMİTT FUARI ERTELENDİ
EMİTT FUARI ERTELENDİ
DEPREM NEDENİYLE TÜM SPOR ORGANİZASYONLARI DURDURULDU
DEPREM NEDENİYLE TÜM SPOR ORGANİZASYONLARI DURDURULDU