VALİ ATAY’DAN DÜZCELİLER’E BAYRAM UYARISI

VALİ ATAY'DAN DÜZCELİLER'E BAYRAM UYARISI

Düzce Valisi Cevdet Atay Düzcelilerin Kurban Bayramını kutladı.

20 Temmuz 2021 - 15:58

Düzce Valisi Cevdet Atay Düzcelilerin Kurban Bayramını kutladı.

Vali Atay'ın mesajı şöyle;

Aziz Düzceliler,
Değerli Kardeşlerim,

Paylaşma ve yardımlaşma ruhunun ortaya konulduğu, sevgi ve hoşgörünün ifadesi olan Kurban Bayramı münasebetiyle, hepinizi sevgiyle, saygıyla ve hürmetle selamlıyorum.

Bayramın manasına uygun olarak küskünlükleri ortadan kaldırmalı, hastalarımızı yalnız bırakmamalı, kimsesiz ve yardıma muhtaç kimselere dili, dini, ırkı, rengi ne olursa olsun imkânlarımız ölçüsünde maddi-manevi destek olmalıyız.
 
Kurban Bayramı ziyaretleri ve tatil amacıyla yollara çıkan tüm vatandaşlarımızdan, Trafikte hayata yol vermelerini, kemerlerini takmalarını ve trafik kurallarına titizlikle riayet etmelerini istirham ediyorum. 

Bayram ziyaretlerini mümkün olduğu kadar az kişiyle ve açık havada gerçekleştirelim. Covid-19 bulaş riskini azaltmak için tedbirlerimizi gevşetmeden, ziyaretlerimizi kısa tutalım.

Kıymetli Hemşehrilerim,

Bu vesileyle, İlimizde yaşanan taşkınlarda vatandaşlarımızın yaralarını hızlı bir şekilde sarmak için büyük bir özveriyle çalışan tüm kurum ve kuruşlarımıza, arazide yoğun mesai ortaya koyan tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle; aziz şehitlerimizin aileleri ve kahraman gazilerimiz başta olmak üzere Düzceli hemşehrilerimin ve tüm milletimizin Kurban Bayramı’nı kutluyorum.

Bu mübarek günlerin ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, esenlik ve refah getirmesi temennisiyle, hepinize sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖZLÜ’DEN DÜZCE GÜNLERİ İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI
ÖZLÜ’DEN DÜZCE GÜNLERİ İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI
MUHTEŞEM FİNAL
MUHTEŞEM FİNAL