Reklam
Reklam
Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde kalitede bir taşımacılık hizmeti veriyoruz. Nakliye işlerimizi maksimum hızlı ve güvenli bir şekilde devam ettiriyoruz.

07 Temmuz 2017 - 17:38

ümraniye nakliyat

Eşyalarınızı hasarsız bir şekilde yeni adresinize ulaştırıyoruz. Ümraniye Evden Eve Nakliyat sektöründe firmamız tecrübeli ve deneyimli personellerimiz, geniş araç filomuz, son derece ferah ve güvenli depolarımız ve son derece modern ekipmanlarımız ile listenin ilk sıralarında adımız yer alıyor.
Uğur Ümraniye Nakliyat olarak evden eve nakliyat sektöründe çoğunlukla devamlılığımızı sağladık. Eşyalarınızı hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaştırıyor ve kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Uğur Nakliyat olarak sizlere kaliteli ve güvenli bir taşıma imkanı sunuyoruz.

ümraniye evden eve nakliyat

Aracımız yeni adreslerinize ulaştığı zaman personellerimiz yine aynı planı uygularak eşyalarınızı yeni dairenize taşıyoruz. Yeni adresinize kadar taşınan eşyalarınız paketlerinden arındırılıyor ve kurulumları gerçekleştiriliyor. Eşyalarınız kurulumları gerçekleştirildikten sonra sizlere, bizlere teslim ettiğiniz şekilde teslim ediliyor. Eşyalarınız hasarsız bir şekilde, güvenli ve ekonomik bir şekilde yeni adreslerine taşınıyor. Siz değerli müşterilerimizin tek yapması gereken özel eşyalarınızı toplayıp firmamızın telefon numarasını çevirmek olacaktır.

Ümraniye Nakliye olarak sizlere 1978 yılından beri siz değerli müşterilerimize alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli personellerimiz, geniş araç filolarımız, güvenli depolarımız ve son derece teknolojik ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. 36 yılın bizlere kattığı tecrübe ve deneyimlerle sizlere hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Eşyalarınızı öncelikle ekspertiz hizmetimiz sayesinde inceliyoruz. Ümraniye Ev Taşıma eşyalarınızı inceledikten sonra eşyalarınızın hacmine göre geniş araç filomuzdan uygun olarak seçilmiş aracımızı tahsis ediyoruz. Aracımız sizlerin belirlediği tarihte alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin bulunduğu konuma geliyor ve eşyalarınız taşınmaya başlanıyor. Öncelikle nakliye aşamasında eşyalarınıza gelebilecek zararları engellemek ve önlemek için eşyalarınızı özenle paketliyoruz. Eşyalarınız özel ambalajlarımızla, personellerimiz tarafından özenle paketleniyor.Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından özel ekipmanlarımız ve gerekirse asansör yardımıyla aracımıza düzenli bir şekilde aracın içerisine yerleştiriliyor ve sizleri geride içi rahat bir şekilde bırakarak yeni adresinize doğru yola koyuluyoruz.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • düzceli
    5 yıl önce
    dönercilerin yemekçilerin siparişçilerinm elektrikli bisikletlerine de bir çare bulunsun sokaklarda kaldırımlarda yürüyemez hale geldik..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ'DE TEMAYÜL BAŞLADI
AK PARTİ'DE TEMAYÜL BAŞLADI
 DÜZCE BELEDİYESİ SANAT AKADEMİSİ KURULDU
DÜZCE BELEDİYESİ SANAT AKADEMİSİ KURULDU