• Reklam
UCUZLUK PAZARINA DIŞARIDAN YABANCI ESNAF KATILAMAYACAK

UCUZLUK PAZARINA DIŞARIDAN YABANCI ESNAF KATILAMAYACAK

Düzcespor Kulüp yönetimi tarafından düzenlenen Ucuz Giyim Pazarı 9 Temmuz Cuma günü açılacak. Düzceli esnaflardan gelen talep doğrultusunda kota dolması halinde dışarıdan yabancı esnaf katılmayacak.

06 Temmuz 2021 - 13:49

Düzcespor Kulüp yönetimi tarafından düzenlenen Ucuz Giyim Pazarı 9 Temmuz Cuma günü açılacak. Düzcespor Kulüp yönetimi tarafından düzenlenen Ucuz Giyim Pazarı 9 Temmuz Cuma günü açılacak. Düzceli esnaflardan gelen talep doğrultusunda kota dolması halinde dışarıdan yabancı esnaf katılmayacak.

Düzcespor Kulübü tarafından düzenlenecek olan ucuz giyim pazarı için geri sayım başlıyor. Yerel esnafa yeni iş gücü imkanları yaratmak ve Düzcespor’a gelir elde etmek için düzenlenecek Ucuz giyim pazarının tüm organizasyonu Düzcespor tarafından yapılacak.

Civar illerde ve ilçelerde tanıtım ve reklamı yapılan ucuz giyim pazarı için öncelik Düzceli esnafların olacak. Düzceli esnaflardan gelen talep doğrultusunda kota dolması halinde dışarıdan yabancı esnaf katılmayacak.

Pandemi sürecinde ekonomik ve psikolojik sıkıntılar yaşayan Düzceliler için hem rahatça ve ucuza alışveriş yapabileceği bir etkinlik olan Ucuz Giyim pazarı, Düzceli esnaflar için de bir nefes olacak. Özellikle civar il ve ilçelerden pazara gelecek olan vatandaşlarla, sadece Pazar esnafı değil, tüm Düzce esnafı rahat bir nefes alacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÖÇMEN ÖĞRENCİLERE DÜZCE TANITILDI
GÖÇMEN ÖĞRENCİLERE DÜZCE TANITILDI
GÜMÜŞOVA'DA ESRAR OPERASYONU
GÜMÜŞOVA'DA ESRAR OPERASYONU