TÜM FABRİKALARA ÖRNEK OLSUN

TÜM FABRİKALARA ÖRNEK OLSUN

​​​​​​​Düzce’de faaliyet gösteren Delta Alfa Çorap Fabrikası çalışanları, Cumayeri’nde yaptıkları hatıra ormanına 600 fidan dikti.

21 Ekim 2019 - 11:53

Düzce’de faaliyet gösteren Delta Alfa Çorap Fabrikası çalışanları, Cumayeri’nde yaptıkları hatıra ormanına 600 fidan dikti.

Sabah 8’de fabrika bahçesinde kahvaltı ile başlayan programda daha sonra fabrika yönetici, çalışanları ve Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu'nun da katılımıyla Cumayeri’nde hatıra ormanı olarak ayrılan yere gelmesiyle devam etti.

Burada Türk Bayrakları ile Barış Pınarı Harekatı’nda ki askerlere selam gönderen fabrika çalışanları, temiz dünya çağrısı yaparak hazırladıkları sloganları okudular. Programın sonunda ise dağıtılan fidanları alan fabrika çalışanları ve aileleri ile birlikte “Dünyada dikili fidanımız olsun” diyerek fidanlarını diktiler.

Delta Alfa Çorap fabrikası çalışanları ve aileleri, Cumayeri İlçesi’nde Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Cumayeri İlçe mezarlığının arkasındaki alana 600 fidan dikerek hatıra ormanı haline getirdi. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR'DA MORAL YEMEĞİ
DÜZCESPOR'DA MORAL YEMEĞİ
MHP SEÇİME HAZIR
MHP SEÇİME HAZIR