• Reklam
TOZAN NİHAYET GÜZEL İŞLER YAPMAYA BAŞLADI

TOZAN NİHAYET GÜZEL İŞLER YAPMAYA BAŞLADI

Gümüşova'da görsel kirlilik oluşturan duraklar değiştirildi.

18 Eylül 2021 - 15:22

Gümüşova Belediyesi ilçedeki otobüs duraklarını değiştirerek daha modern duraklar yaptı. Özellikle D-100 Karayolu üzerinde de otobüs durakları bulunan Belediye, buradaki durakları da yenileyerek yol kenarlarını izbe görüntüden kurtardı.

Gümüşova belediyesi, ilçe genelindeki kötü görüntü oluşturan virane otobüs duraklarını yıkarak kaldırdı. Yerlerine ise camdan, son derece modern duraklar koydu. İlçenin estetiğini değiştiren Gümüşova Belediyesi, özellikle şehirler arası önemli geçiş güzergahlarından olan D-100 karayolu üzerinde bulunan ve kötü görüntüye sebep olan eski yıkık dökük durakları kaldırarak, yerlerine modern cam duraklar koydu.

Belediye Başkanı MUharrem Tozan'ın bu icraatı olumlu karşılandı ve halk arasında "Tozan nihayet güzel işler yapmaya başladı" şeklinde yorumlandı. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet
    1 ay önce
    Nihayet başlığını atmadan önce keşke belediye sitesine bir baksaydınız, yada ilçeye gelip 2,5 yılda ne yapmış bir araştırsaydınız keşke o zaman başlık NİHAYET YERİNE durdurulamayan TOZAN başkan atar kaldığı yerden hızla hizmet etmeye devam ediyor derdiniz. Gazetecilik doğru haber, araştırma ve tarafsızlık ister bir zamanlar metiye yağdırıyordunuz.TOZAN aynı değişen ney merak ettim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BENZİNE YİNE ZAM
BENZİNE YİNE ZAM
BİTEXEN DÜZCESPOR KUPADA TUR ARAYACAK
BİTEXEN DÜZCESPOR KUPADA TUR ARAYACAK