STADIMI YIKMA!

STADIMI YIKMA!

Düzce'deki amatör sporcular Nurettin Zafer Stadı'nın yıkılmaması için eylem yaptı.

17 Mayıs 2022 - 14:08

Düzce'deki futbol antrenörleri ve amatör sporcular, Nurettin Zafer sahasında bir basın açıklaması yaparak, Düzce tarihinde çok önemli bir yeri olan ve futbol kulüpleri için olmazsa olmaz denilebilecek  öneme sahip olan stadın kardırılmasına karşı çıktılar.

Açıklamada, Nurettin Zafer Stadı'nın özellikle futbol alt yapı kulüpleri için gerek ulaşım, gerekse zaman açısından çok önemli bir konuma sahip olduğu belirtilirken, "Düzce’nin her yerinden kolayca ulaşılabilir bir noktadır. Şehir merkezinde yaşayanlar yürüyerek, köylerden ve ilçelerden gelenler tek araçla ulaşabilmektedir." denildi.

Nurettin Zafer stadı kaldırılırsa, son yıllarda çoğalan alt yapı kulüplerinde   spor yapan çocuklar ve gençlerin  spor yapamayacakları ifade edilirken,  veliler ise kesinlikle Nurettin Zafer sahasının kaldırılmasını istemediklerini  söyleyerek, "Bizler çocuklarımızı bu sahaya kolayca getirebiliyoruz, Nurettin Zafer sahasını daha güzel hale getirerek bizlerin  burada vakit geçirmesini sağlamaları daha iyi olur" şeklinde konuştular.

Çocuklar ise  tek ağızdan,  Nurettin Zafer sahasının yıkılmaması için ve yeni tesisler yapılmasını istediklerini haykırdılar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
PEKİNTAŞ'TAN ÇIKARILAN İŞÇİLER EYLEM BAŞLATTI
PEKİNTAŞ'TAN ÇIKARILAN İŞÇİLER EYLEM BAŞLATTI
OTOYOLDA ZİNCİRLEME KAZA: 5 YARALI
OTOYOLDA ZİNCİRLEME KAZA: 5 YARALI