SPOR AKADEMİSİ İLE GÜREŞ DANIŞMANI BİRBİRİNE GİRDİ

SPOR AKADEMİSİ İLE GÜREŞ DANIŞMANI BİRBİRİNE GİRDİ

Düzce Belediyesi Spor Akademisi Kulübü, Başkanı Faruk Özlü'nün güreş danışmanı Ramazan Topal'ın açıklamalarına tepki gösterdi.

22 Eylül 2022 - 15:29 - Güncelleme: 22 Eylül 2022 - 15:46

Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün spor/güreş danışmanı Ramazan Topal, bazı genç güreşçilere sahip çıkılmadığı gerekçesiyle Belediye Spor Akademesi yönetimine tepki gösterdi.

Topal, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "Buradan tepkimi yazmak istiyorum. Biz çocukları yetiştirdik, milli takımda dünyada, Avrupa’da Düzcemizi temsil edecekleri zaman İlgisizlikten çocuklarımızı başka ili temsil edecekler. Buda bana dokunuyor arkadaşlar, çünkü bu çocuklarımız 15-16 yaşında.. Sayın Bakan Bey Faruk Özlü ile görüşemedim, derdimi anlatamadım. Randevu talep ettim, beni Düzce Spor Müdürlüğüne yönlendirdiler, ama maalesef müdür arkadaşın elinde öyle bir yetki yok. O yetki spor Akademisi başkanının elindeymiş. O nederse onu yapacakmışız. Buradan sesleniyorum sayın belediye başkanımız Faruk Özlü'ye. Bu yanlıştan dönün. Düzcemizin çocuklarını heba etmeyelim. bunların maddi olarak çok düşük bir maliyetleri var" ifadelerini kullandı.

DANIŞMANA TEPKİ

Düzce Belediyesi Spor Akademisi Kulübü tarafından yapılan açıklamada, "Geçmişte hasbelkader bazı makamlara gelmiş, devletimizin ve Düzce'mizin maddi ve manevi imkânlarını, hesap vermeden, sorgusuzca kullanmayı alışkanlık haline getirmiş bazı münferit kişileri rahatsız olmuştur. Bu kişiler defaatle, oluşturmaya çalıştığımız bu kurumsal yapıya, alışmış oldukları fütursuz davranışlarla müdahil olmaya çalışsalar da başarılı olamamışlardır. Kendi istediklerini elde edemeyen bu odaklar başta, sporun ve sporcunun yanında olma konusunu kendisine görev edinmiş Belediye Başkanımız Dr. Faruk ÖZLÜ’yü ve Düzce Belediyesi Spor Akademisi Kulübü yönetimini çeşitli mecralarda mesnetsizce iftira ve karalama kampanyası başlatmışlardır" denildi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Duyarlı
    8 ay önce
    Ramazan hocam olmadı; Ne demek sayın başkanla görüşemedim. Sen başkanın danışmanısın, eğer görüşemiyorsan görevinden ayrıl .....Mücadelene devam et....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TEK KATLI EV YANDI
TEK KATLI EV YANDI
ERCAN ÖZTÜRK İLK İCRAATINDA MAĞARAYA GİRDİ
ERCAN ÖZTÜRK İLK İCRAATINDA MAĞARAYA GİRDİ