Reklam
  • Reklam
SAYIN VALİ, DAHA NEYİ BEKLİYORSUNUZ?
Reklam

SAYIN VALİ, DAHA NEYİ BEKLİYORSUNUZ?

Düzce, geçen hafta koronavirüs vaka sayılarında en fazla artış gösteren il oldu.

20 Nisan 2021 - 15:23

Düzce'de koronavirüs vaka sayısı patladı. Düzce, 81 il arasında en fazla vaka artışı ile birinci oldu.

Düzce'de artan vaka ve hasta sebebiyle sağlık sistemi çökme noktasına gelirken, Vali Cevdet Atay'ın, mülki amir olarak vahim gelişmelere seyirci kaldığı gözleniyor.

Başka illerde salgının önlenmesi için Valilik ve İl Hıfzısıhha Kurulları tarafından ek tedbirler alınırken, Düzce'de tedbir anlamındaz ilave adım atılmaması dikkat çekiyor.

Mülki amirlerin, İl Pandemi Kurulu vasıtasıyla yasal olarak salgına karşı ek tedbir alma yetkisi bulunuyor. Vali Atay'ın, mülki amir olarak kendisine tanınan bu yetkileri toplum sağlığı yararına nasıl ve ne şekilde, ne zaman kullanacağı merak ediliyor.

Vatandaşlar, Vali Atay'ın koronavirüs vakalarının artışının önlenmesi ve toplumun salgından korunması adına daha etkin ve ilave tedbirler almasını istiyor.

Gazetemize olaşan vatandaşlar, "Vali Bey daha neyi bekliyor. Başka illerde salgının önlenmesi için ilave tedbirler alındığını biliyoruz. Düzce'mizde yöneticilerimiz göstermelik denetim ve sloganvari sözlerden başka birşey yapmıyorlar" diyerek eleştirileri dile getirdiler.

  

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAĞLIKÇILAR BAYRAMDA DA MESAİDE
SAĞLIKÇILAR BAYRAMDA DA MESAİDE
HAYATINI 5 ENGELLİ ÇOCUĞUNA ADADI
HAYATINI 5 ENGELLİ ÇOCUĞUNA ADADI