SARIOĞLU’NDAN FARUK ÖZLÜ’YE TAM DESTEK

SARIOĞLU'NDAN FARUK ÖZLÜ'YE TAM DESTEK

28 Ağustos 2023 - 13:39

AK Parti Akçaoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün bir dönem daha adaylığına tam destek verdi.

Sarıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Akçakoca eski Belediye Başkanı Nazmi Çiloğlu'nun değerini bilemedikleri için Akçakoca'nın çok şey kaybettiğini ifade edereke, "^Faruk Özlü'nün değerini Düzceliler bilmezse,Akçakoca'ya baksınlar" dedi.

Sarıoğlu'nun paylaşımı şöyle:

"Sn.Bakanımız Düzce Belediye başkanımız Faruk Özlü nün Değerini Düzceliler bilmezse ,çok uzağa gitmeye gerek yok ;daha önce böyle bir değeri kaybeden ,Akçakoca ya baksın ..!

Efsane Başkan Nazmi Çiloğlu na kaybettiren zihniyet,çok pişman oldu ama kaybeden Akçakoca bizler olduk. Sonuç ortada bir dönem daha belediye başkanı olsaydı Akçakoca Level atlamıştı... Düzce ye yazık olmasın. Bu sözlerim şahsi fikrimdir. Yaşanmış tecrübe ile söylüyorum."

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • A.Rıza Özçelik
  1 ay önce
  seni ilgilendirmeyen konularda yorum yapmana gerek yok. gün gelecek Düzce ve Türkiye nasıl bir sarmalın içinde olduğunu anlayacak ve ayağa kalkacak o zaman siyasi iktidardan nemalanan kurnazların halini seyredeceğiz
 • Bilge!!!
  1 ay önce
  Sıkıntı yok..Sayın bakanın kıymetini Düzce halkı biliyor. Kızmalarına boş konuşmalarına bakmayın . Bu seçimi % 60-70 ile alır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AYŞE KEŞİR GASTRONOMİ İŞİNE EL ATTI
AYŞE KEŞİR GASTRONOMİ İŞİNE EL ATTI
YARIN KUVVETLİ YAĞIŞ GELİYOR
YARIN KUVVETLİ YAĞIŞ GELİYOR