SANDIKLARI PATLATALIM

SANDIKLARI PATLATALIM

11 Mayıs 2023 - 10:32

AK Parti Düzce Milletvekili adayı Hakan Kuşçuoğlu, “İnşallah 14 Mayıs’ta vatandaşlarımız sandıkları patlatacak, zaferi hep birlikte kutlayacağız” dedi.
Kuşçuoğlu, seçim çalışmalarını mahalle ve köylerle sürdürüyor. Kapı kapı ziyaretlerde bulunan ve sıkılmadık el bırakmayan Kuşçuoğlu, "14 Mayıs'ta inşaallah zafere ulaşacağız" dedi.
Kuşçuoğılu, seçim çalışmaları çerçevesinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde kendilerine samimi ve coşkulu şekilde destek verildiğini ifade ederek, "Her yerde vatandaşımızın yoğun ilgi ve teveccühleri ile karşılaşıyoruz. İnşallah 14 Mayıs’ta vatandaşlarımız sandıkları patlatacak, zaferi hep birlikte kutlayacağız ”dedi.
Türkiye'nin 14 Mayıs'ta kritik ve önemli bir seçime gittiğine dikkat çeken Kuşçuoğlu, "İnanıyorum ki halkımız istikrardan ve güvenden yana tercihte bulunacaktır." ifadesini kullandı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Feridun
    4 ay önce
    Düzceliler sandıkta sizi patlatacaklar az kaldı ne projeniz insanlar çarşı pazara markete gidemiyor siz sandıkları patlatalım diyorsun doğru Düzceliler size iyi ders verecekler sandıkta
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖZKAN ÇAKIR'DAN KANDİL KUTLAMASI
ÖZKAN ÇAKIR'DAN KANDİL KUTLAMASI
CANPOLAT TİCARET'TEN KANDİL KUTLAMASI
CANPOLAT TİCARET'TEN KANDİL KUTLAMASI