SAKARYA’DAKİ DÜĞÜNDE İŞ, SİYASET VE YARGI ÇEVRESİ BULUŞTU

SAKARYA'DAKİ DÜĞÜNDE İŞ, SİYASET VE YARGI ÇEVRESİ BULUŞTU

Sakarya'nın sevilen isimleri Fırat Karagöz ile Merve Acar'ın düğün merasimi yapıldı.

17 Temmuz 2021 - 14:08 - Güncelleme: 17 Temmuz 2021 - 14:33

Siyaset, İş, sivil toplum ve yargı dünyasını bir araya getiren düğün merasiminde genç çiftlerin nikahını Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu kıydı.

Sapanca gölü kenarında yapılan açık hava kır düğününe Karagöz ve Acar ailelerinin yakınları ile,   MHP ve AK Parti il başkanları milletvekilleri, belediye ve il genel meclis üyeleri, yargı mensupları, sivil toplum temsilcileri ve Fırat Karagöz’ün iş dünyasından arkadaşları katıldı.

Güzel bir havada gerçekleşen muhteşem düğün töreninde genç çiftlerin nikahını damat Fırat Karagöz’ün yakın arkadaşı olan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu kıydı. 

Merve ve Fırat çiftine mutluluk dileyen Başkan Babaoğlu, düğün merasimine katılan yüzlerce konuğun huzurunda atılan imzaların ardından evlilik cüzdanını taktim etmesi için aynı zamanda nikah şahidi olan Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse’ye verdi. Genç çiftlere bir ömür boyu mutluluk dileyen Başsavcı Köse,  Allah mesut ve bahtiyar eğlesin dileğiyle evlilik cüzdanını genç çiftlere takdim etti.

Düzce'den düğüne katılanlar arasında Oksijen Medya Grubu Sahibi İslam Keleş ile eşi İlkay Karabulut Keleş de vardı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TEK KATLI EV YANDI
TEK KATLI EV YANDI
ERCAN ÖZTÜRK İLK İCRAATINDA MAĞARAYA GİRDİ
ERCAN ÖZTÜRK İLK İCRAATINDA MAĞARAYA GİRDİ