SAİM TUT AKTİF SİYASETE DÖNDÜ

SAİM TUT AKTİF SİYASETE DÖNDÜ

AK Parti’nin Düzce kurucularından ve eski il başkanı iş insanı, yazar Saim Tut, Gelecek Partisi İletişim Başkanlığı Anadolu Yerel Medyalar Koordinatörlüğü görevine getirildi.

02 Ekim 2021 - 13:42

Düzce'de Ak Parti'nin kurulmasının ardından İl Başkanlığı ile siyasette adını duyuran Saim Tut, Gelecek Partisi ile yeniden siyasete döndüğünü duyurdu. Uzun süredir yazarlık yapan Tut, son olarak Ankara Expresinde köşe yazarlığı yapıyordu. 
Tut, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Değerli dostlar; yaptığımız bir dizi görüşme ardından ''son seçilmiş Başbakan'' Ahmet Davutoğlu'nun tensibleriyle, Gelecek Partisi İletişim Başkanlığı Anadolu Yerel Medyalar Koordinatörlüğü görevini üstlenmiş bulunuyorum. Ülkemiz, partimiz, Türkiye yerel basını ve benim için hayırlara vesile olmasını yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Selam ve en iyi dileklerimle" ifadelerine yer verdi.

2002 yılında AK Parti'nin kurucuları arasında yer alan ve bir dönem il başkanlığı yapan Saim Tut, Davutoğlu'nun ekibinde yer aldı. Tut, üstlendiği yeni göreviyle aktif siyasete dönüş yaptı.

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
REKTÖR ÇAKAR BAŞARILI AKADEMİSYEN VE ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ
REKTÖR ÇAKAR BAŞARILI AKADEMİSYEN VE ÖĞRENCİLERİ TEBRİK...
KONURALP’TE HEYECANLANDIRAN BULGULAR
KONURALP’TE HEYECANLANDIRAN BULGULAR