SAFİR EĞİTİM KURUMLARI ÖĞRENCİLERİNİN BAŞARISI

SAFİR EĞİTİM KURUMLARI ÖĞRENCİLERİNİN BAŞARISI

Safir Eğitim Kurumları, "Altın Nokta" sınavlarında Türkiye genelinde başarılı oldu.

20 Ocak 2022 - 15:13

Safir Koleji'nden yapılan açıklamada, Nartest Yayınları 1. Dönem Sınav Provası, “Altın Nokta” Türkiye Geneli Sınavı’nda 5 ve 6. sınıf öğrencilerinin üstün nitelikli bir başarıya imza atarak tüm Safir ailesine büyük bir gurur yaşattıkları ifade edildi.

Açıklamada şöyle denildi:

"Bu kapsamda, il sıralamasında ilk 10’da 7 öğrenci, ilk 30’da ise 15 öğrencimiz bulunmakta. İlkokuldan bu yana öz kaynaktan yetiştirdiği öğrencilerinin başarılarını destekleyen kurumumuz, yetiştirdiği çocukların akademik gelişimini hassasiyetle takip ediyor. İlkokul sürecinde sınavlara yönelik yaptığı teknik çalışmalarla (Hızlı okuma, yorumlama, zaman kullanımı, yeni nesil soru kabiliyeti, işlem dizisini doğru yönetme vb.) ortaokul kademesine birbirinden “yetenekli” ve “zeki” öğrenci aktarımı yapıyor.

Ortaokul kademesinde “yetenekli” ve “zeki” öğrenci öğrenme ihtiyaçlarına uygun müfredatlandırılmış öğretim stilleri, ölçe-değerlendirme sistemleriyle bilgiyi, beceri ve kazanım haline getiren; kazanımlaşan öğrenmelerin soyut, fotoğrafik yöntemlerle öğrencilerimiz adına kullanışlı hale getirilmesini sağlayan ve kullanışlı hale gelen bilgiyi doğru stratejilerle sonuçlandırmayı öğreten kurumumuz; sınav yarışlarında akademik farkındalığı yüksek, rekabet centilmenliği ve öz güveni yüksek öğrenciler yetiştiriyor. Safirli olmak bir ayrıcalıktır, Safirli olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak paha biçilemez."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE 5'Lİ ÇETEYİ SAF DIŞI BIRAKACAĞIZ
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE 5'Lİ ÇETEYİ SAF DIŞI BIRAKACAĞIZ
İTFAİYECİLER BU KEZ YANGIN DEĞİL,  KAZA KURTARMA EĞİTİMİ YAPTI
İTFAİYECİLER BU KEZ YANGIN DEĞİL, KAZA KURTARMA EĞİTİMİ...