REKTÖRSÜZ MEZUNİYET!

REKTÖRSÜZ MEZUNİYET!

Düzce Üniversitesi'nde 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet töreni düzenlendi.

30 Haziran 2022 - 09:54

Nitelikli eğitimi, teknolojik olanaklara sahip derslikleri, donanımlı akademik kadrosu ile Ülkemizin gelecek vizyonuna katkı sağlayan Düzce Üniversitesi, düzenlediği 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Törenleri ile öğrencilerini mezun etmenin gurunu yaşadı 

Mezuniyet töreninde Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, Mühendislik, Teknoloji, Fen Edebiyat, Orman, İlahiyat, İşletme, Spor Bilimleri, Eğitim, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler, Sanat Tasarım ve Mimarlık, Ziraat Fakülteleri ile Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu öğrencileri mezuniyet mutluluğunu yaşadı.

Programda konuşan Fakülte Dekanları, öğrencileri Türkiye’nin değer üreten ve yenilikçi üniversitesi Düzce Üniversitesi’nden yetkin bireyler olarak mezun ettiklerini ifade etti. Zorlu süreçlerden geçerek eğitim hayatlarını başarıyla tamamlayan öğrencilerin, kazandıkları donanım sayesinde kariyer basamaklarını çıkacaklarını ve başarıya koşacaklarını dile getiren Fakülte Dekanları, öğrencilerin doğru, adil ve vefalı olmaları tavsiyelerinde bulundu.

Açılış konuşmalarının ardından dereceye giren öğrencilere plaketleri, mezun olan öğrencilere de mezuniyet belgeleri takdim edildi.

Düzce Üniversitesi mezuniyet töreninde, Düzce İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile imzalanan “Özel Çocuk Özel Aile Üniversitesi” iş birliği protokolü kapsamında; Düzce il merkezinde bulunan Özel Eğitim Meslek Okulu, Yeşil Düzce Özel Eğitim Uygulama Okulu ile Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda eğitim gören özel gereksinimli öğrencilere de mezuniyet belgeleri takdim edildi. Düzce Üniversitesi’nde, Eğitim Fakültesi koordinatörlüğünde gerçekleştirilen ve sosyal entegrasyon anlamında büyük katkılar sağlayan proje ile özel öğrenciler, üniversite deneyimi kazanarak unutamayacakları bir mezuniyet töreni yaşadı.

Mezuniyet törenlerinin son bölümlerinde öğrencilerin mezuniyetlerini simgeleyen kep törenine geçildi. Keplerini coşkuyla gökyüzüne fırlatan öğrenciler, meslek yaşamlarına adım atarak mezun olmanın gururunu ve mutluluğunu aileleriyle paylaştı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Suleyman Kocak
    1 ay önce
    Kamuoyu, \"Yeni Rektor kim olacak?\" , siyasiler \"Benim adayimi nasil sectiririm?\" diye merak icerinde. Kac kisi, \"Duzceye onemli katma deger ureten eski rektor Sn. Demircan nicin istifa etti?\" diye merak ediyor!!!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOFRAM KEBAP'TAN DÜZCESPOR'A DESTEK
SOFRAM KEBAP'TAN DÜZCESPOR'A DESTEK
AK PARTİ’DEN TAM SAHA PRES 
AK PARTİ’DEN TAM SAHA PRES