PUSULA, 2021’iN EN’LERiNi SEÇTi

PUSULA, 2021'iN EN'LERiNi SEÇTi

31 Aralık 2021 - 16:21

  

YILIN EN’LERİ

YILIN OLAYI

MİLLET BAHÇESİ

Düzce’de yaklaşık yarım asırdır ayrı ayrı hizmet veren ve 2019 yıkılan, 2 yılı aşkın süre halka kapalı kalan Avni Akyol ve İnönü Parkları’nın yerine yapılan Millet Bahçesi hizmete açıldı, halkın yeşil alan ve park ihtiyacı karşılandı.

YILIN SİYASETÇİSİ

AYŞE KEŞİR

Genel merkezde ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan nezdinde yıldızı parladı, yapılan kongrede AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı seçildi. Aktif  siyasetteki gücünü ve etkisini pekiştirdi. İlk seçimde milletvekilliğini garantiledi.

YILIN YÜKSELENİ

ERTAN TAŞLI

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Birliği genel kongresinde, Düzce ve Bolu Bölge Birliği Başkanı olarak Genel Başkan Vekilliği’ne getirildi. Düzce kooperatif tarihinde genel merkezde görev alan ilk isim oldu.

YILIN DÜŞENİ

MESUT SANCAKLI

Fabrikasının bulunduğu Olimpiyat kavşağına 100 bin lira civarında masraf yaparak soyadının yazılı olduğu “Sancaklı” tabelasını dikti. Kamuoyundan gelen büyük tepkileri ve eleştirileri içine sindirdi, kendisinin ve ailesinin itibarını zedeledi.

YILIN KAZANINI

TANER ÇAKIR

Düzce Barosu seçimlerine birleşen muhalif kanadın tek adayı olarak girdi ve rakibini ağır bir yenilgiye uğratarak başkan seçildi. Ekibiyle birlikte baroya daha prestijli ve saygın bir sivil toplum kuruluşu hüviyeti kazandırdı.

YILIN KAYBEDENİ

AZADE AY

Düzce Barosu’nda 2 dönem başkanlık  yapmasına rağmen kişisel hırs ve ihtirasları yüzünden meslektaşları nezdinde saygınlığını kaybetti, baro başkanlığına yeniden aday olmasına rağmen seçimde hezimete uğradı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖZLÜ’DEN DÜZCE GÜNLERİ İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI
ÖZLÜ’DEN DÜZCE GÜNLERİ İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI
MUHTEŞEM FİNAL
MUHTEŞEM FİNAL