PARANTEZ GAZETESİ 16 YAŞINDA

PARANTEZ GAZETESİ 16 YAŞINDA

"Gerçeklere Parantez Açın" sloganı ile 9 Nisan 2007 tarihinde yayın hayatına başlayan Düzce Parantez gazetesi 15 yılını geride bırakarak 16’ncı yaşına girdi.

09 Nisan 2022 - 10:00

Parantez Gazetesi 15. yayın yılını geride bırakarak 16 yaşına girdi.

9 Nisan 2007 tarihinde, Düzce yerel basınında yeni bir soluk ile yayın hayatına başlayan Parantez Gazetesi, her zaman gerçeklerden yana haber ve yayıncılık sorumluluğu içinde yayın hayatını sürdürdü.

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ve iş insanı Ümit Ülgen ortaklığı ile yayın hayatına  Parantez Gazetesi, 2016 yılında Oxijen Medya bünyesine dahil oldu.

Oxijen Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş, Parantez Gazetesi'nin yeni yaş günü nedeniyle yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 

"Parantez Gazetesi, sorumlu ve ilkeli yayıncılık anlayışı ile Düzce basınında önemli bir yere sahiptir. Halkın gerçekleri öğrenme hakkı adına ilkeli yayıncılık anlayışından taviz vermeden yoluna devam edecektir. Gazetemizin 16. yılına gelmesinde en büyük pay şüphesiz değerli okurlarımızındır. Kurulduğu günden beri gazetede emeği geçen herkese en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum."

Pusula olarak, Parantez  Gazetesi'nin yıldönümünü kutluyoruz. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'DE İSTİFALAR BAŞLIYOR
CHP'DE İSTİFALAR BAŞLIYOR
BATMAN PETROLSPOR: 3 DÜZCESPOR: 2
BATMAN PETROLSPOR: 3 DÜZCESPOR: 2