Reklam
  • Reklam
ÖZLÜ’NÜN İDDİALI PROJESİNİ BU ANTENLER...
Reklam

ÖZLÜ'NÜN İDDİALI PROJESİNİ BU ANTENLER ÇİRKİNLEŞTİRİYOR

Düzce Kasrı yıkıldı, yerine Düzce Mutfak Sanatları Merkezi inşa edildi.

10 Mayıs 2021 - 16:02

Düzce Belediyesi'ne bağlı Beltur şirketi tarafından yapımı tamamlanan Düzce Mutfak Sanatları Merkezi'nin yakınındaki televizyon, radyo ve telefon vericileri görüntü kirliliği oluşturuyor.

Düzce Kasrı binası ve tesisleri yıkıldı. Yerine yeniden ve daha modern bir tesis inşa edildi. Yeni sosyal tesislere Düzce Mutfak Sanatları Merkezi adı verildi. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Mutfak Sanatları MErkezi projesine büyük önem veriyor.

Belediye şirketi Beltur tarafından işletilecek yeni tesisler yakında hizmete açılacak. Başkan Özlü'nün önem verdiği ve yakından ilgilendiği tesise çok yakın konumdaki televizyon, radyo ve telefon verici antenleri görsel kirlilik oluşturuyor.

 Verici antenler manzarayı da olumsuz etkiliyor. Mutfak Sanatları Merkezine gelecek olan ziyaretçilerin, antenlerden ve görsel kirlilikten rahatsız olmaları kaçınılmaz görünüyor.

Elektromanyetik dalga yayan bu antenlerin, aynı zamanda kansere neden olabildiği belirtilerek, belediye yönetiminin antenleri başka bir bölgeye taşıması isteniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR'DAN HATIRA BİLET KAMPANYASI
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR'DAN HATIRA BİLET KAMPANYASI
TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONU DÜZCE'DEN ÇIKTI
TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONU DÜZCE'DEN ÇIKTI