• Reklam
ÖZLÜ’NÜN GENÇLERE VERDİĞİ SÖZLER NE OLDU?

ÖZLÜ'NÜN GENÇLERE VERDİĞİ SÖZLER NE OLDU?

İYİ Parti Düzce Belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkanı Farukk Özlü'ye gençlere verdiği sözleri tutup tutmadığını sordu.

08 Eylül 2021 - 16:11 - Güncelleme: 08 Eylül 2021 - 16:20

İYİ Parti Düzce Belediye Meclis üyeleri, yazılı soru önergesiyle, Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün seçim öncesi gençlere yönelik vaatlerinin akibetini sordu.

Önergede, "23 şubat 2019 tarihinde Sn. Özlü'nün başkan adaylığı döneminde kamuoyu ile paylaştığı Düzce Projeler kitabında gençler için yapacağını söylediği projelerle ilgili bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi istiyoruz" denildi.

Verilen önergede gündeme getirilen sorular şöyle: 

1-Yeşil Şehir Düzce Projeleri içerisinde gençler için kurulacağı söylenen Macera Parkı ile ilgili çalışmalar hangi aşamada devam etmektedir.

2- Gönül Belediyeciliğinin "Düzce Semt Gençlik Merkezleri" bölümünde, gençlerimizi, hayata hazırlayacağı söylenen gençlik merkezlerinin yapım çalışmaları hangi mahallelerde başlamış ve hangi aşamada devam etmektedir?

3- Sağlıklı ortamlarda sosyalleşeceği, ücretsiz internet ve bilgisayar hizmeti alacağı söylenen gençlerimize, Düzce Belediyesi bu hizmetleri nerelerde vermektedir?

4- Gençlik kulüpleri ile aktivitelere katılacağı, ulusal ve uluslararası organizasyonlarla tüm dünyaya açılacağı söylenen gençlerimiz, bu güne kadar hangi organizasyonlarla tüm dünyaya açılmıştır?

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakan Semiz
    1 hafta önce
    Politikacılar dünyanın her yerinde aynıdır, nehir olmayan bir yere köprü yapacaklarına söz verirler. Nikita Sergeyevich Khrushchev
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ