ÖZLÜ’DEN ÖZCAN’A TEPKİ

ÖZLÜ'DEN ÖZCAN'A TEPKİ

08 Eylül 2023 - 12:00

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, CHP Mİlletvekili Talih Özcan'ın 45 milyon avro'luk kredi konusuyla ilgili açıklamalarına tepki gösterdi.

Başkan Özlü, "Bilgiden yoksun, Talihsiz bir açıklama olmus. Onun adına üzüldüm. Yazik. Talih bey Duzceden bihaber anlaşılan. Hem Düzce'de hem de Turkiye'de gerçekten bir muhalefet sorunu var" dedi.

Özlü, "Düzce'de içme suyu şebekesinde ortalama % 50 kayıp kaçak olduğunu biliyor mu? Demek ki bilmiyor. Çok yağmur yağdığında, sel geldiğinde mevcut yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarının yetmediğini biliyor mu? Demek ki bilmiyor. Geçen selde bu yüzden bir mahalledeki evleri su bastığında Talih Bey beni  aramıştı. Bu açıklamasindan sonra da beni arayabilecek mi? Veya hangi yüzle beni arayacak merak ediyorum. Düzce'yi satmak ne kadar çirkin ve ucuz bir söylem" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • düzceli vatandaş
  2 hafta önce
  başkan 4 yıldır bu hatlar taşıdı da secim üstü yamurdan borular daral dımı neyin kredisi bırakın secimden sonra kullanın kradiyi vatan daş biliniyor her secim zamanı kıredi hurda büyük ihaleler yeter artık hic kimse dur demeyecek mi biri cıkmış ihtiyactan bahsediyo neyin ihtiyacı secim gününü mü bekleniyo şimdi ihale yapsan 45 gün hazırlık vesaire 2 ay kış geldi erteledik yeni sezon fiyat yükseldi sonra otopark gibi gelen yönetim yapsın mantığı ve bukadar para harcanırmı haberi yazık ki ne yazık
 • Tatar Muhittin
  3 hafta önce
  Sırf iktidar partisi diye sesi çıkıyor. İktidar değişirse özlü mözlü kalmaz. Kaçacak yer arar. Ama hesap vermeden kaçmak yok.
 • Sema
  3 hafta önce
  İhtiyaç vardır istenir ne var bunda. Düzce kasaba olmaya devam mı etsin onu mu istiyorlar acaba? BAŞKAN ÖZLÜ ÇALIŞIYOR. Kimse boş konuşmasın.
 • Hakan Semiz
  3 hafta önce
  yaptığınız projenin ne zaman biteceği ve harcamaların şeffaf olacağının garantisi var mı? köprü yapacağım dedin 2 senedir daha gözle görünür bir ilerleme yok daha yeni taşıtların geçmesi için yol yaptın, bakalım insanların üzerinden geçeceği köprüyü ne zaman yapacaksın, alınan paranın aynı şekilde yok olmasını istemediğinden böyle bir açıklama yapmıştır belki. Akp kazanamazsa nasıl ödenek onuda açıklamanı istemişte olabilir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ'DE 4 İLÇE BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI
AK PARTİ'DE 4 İLÇE BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ