ÖZLÜ’DEN DİKKAT ÇEKEN ERGİN ÇELİKAĞ MESAJI

ÖZLÜ'DEN DİKKAT ÇEKEN ERGİN ÇELİKAĞ MESAJI

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti Belediye Meclisi ve İmar Komisyonu Başkanı Ergin Çelikağ'la ilgili dikkat çeken bir mesaj yayınladı.

21 Haziran 2022 - 09:35 - Güncelleme: 21 Haziran 2022 - 09:49

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Partili Meclis üyesi ve İmar Komisyonu Başkanı Ergin Çelikağla ilgili sosyal medya hesabından dikkat çeken mesaj yayınladı.

Özlü, paylaşımında, "Düzce Belediyesi AK Parti Meclis üyelerinin her biri özenle seçilmiştir. Bu üyelerimizden Sn. Ergin Çelikağ bütün Düzce’nin yakından tanıdığı, temiz kişiliği ve dürüstlüğüne herkesin kefil oldugu bir insandır. Kamusal gücünü ne kendisi, ne de yakınları için kullanmak gibi bir durumu asla söz konusu olamaz. Kendisinin bugüne kadar yaptığı her iş ve işlemin sonuna kadar arkasındayım." ifadelerini kullandı.

Başkan Özlü'nün Çelikağ'la ilgili övgü dolu sözlerinin, kamuoyunda tartışmalara yol açan Şıralık'taki imar düzenlemesinin ardından yapılması dikkatleri çekti.

Bilindiği gibi, Şıralık'da spor tahsisli arsa imar düzenlemesiyle ticari konut alanına dönüştürülmüş, kamuoyndaki tepkilerin ardından bu düzenleme iptal edilmişti. İmar Komisyonu Başkanı Ergin Çelikağ da konuyla ilgili eleştiri almıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ENFLASYON YÜZDE 40'IN ALTINA GERİLEDİ
ENFLASYON YÜZDE 40'IN ALTINA GERİLEDİ
SİGARAYA ZAM
SİGARAYA ZAM