OLMADI CELAL! MAHALLE SAKİNLERİ NEREDE?

OLMADI CELAL! MAHALLE SAKİNLERİ NEREDE?

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu'nun mahalle iftarında, sakinlerinden ayrı belediye görevlileriyle aynı masada oturarak iftar açması eleştirildi.

21 Mayıs 2019 - 14:21

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu'nun, mahalle iftarında mahalle sakinlerinden ayrı belediye görevlileriyle aynı masada oturarak iftar açması eleştirildi.

Düzce Belediyesi, mahalle iftarları düzenliyor. Bu iftarlar, Cumhuriyet  ve Derelitütüncü mahallelerinde devam etti. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ve belediye görevlileri iftar programına katıldı.

Belediye'den yapılan açıklamada, "Mahalle sakinlerini Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu da yalnız bırakmazken Kasapoğlu'na belediye meclis üyeleri ve Sosyal Yardım İşleri yönetimi de eşlik etti. Ramazan ayının paylaşma ayı olduğuna dikkat çeken Kasapoğlu (mahalle iftarlarımız bizim için hemşerilerimizle hasbihal vesilesi oluyor. Onlar bize beklenti ve isteklerini anlatıyor, biz de onlara yapmak istediğimiz işlerimizi, planlarımızı anlatıyoruz. Ramazan ayının bereketini bu sofralarda daha iyi idrak ediyoruz" denildi.

Ancak, Kasapoğlu'nun mahalle sakinleriyle bir masada oturmak yerine, belediye meclis üyesi ve görevlileriyle oturmayı tercih ettiği görüldü.

Celal Kasapoğlu'nun mahalle sakinleriyle aynı masada oturmaktan ve aynı sofrayı paylaşmaktan kaçınması eleştiri konusu yapıldı. 

Bir vatandaş, "Celal kardeşim, başkan yardımcısı oldun diye mi vatandaşla aynı sofrada oturmuyorsun?" diye sordu.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Aydın Gör
  4 yıl önce
  Çocuk daha.
 • Harbici
  4 yıl önce
  HİKAYE: VERECEKSEN İFTARI FAKİR FUKARANIN CEBİNE KOY PARAYI ALSIN AİLESİNDE YAPSIN.YADA KENDİ BAŞINA YAŞAYAN YEMEK, MEMEK İŞLERİNİ DAHİ YAPAMAYAN İNSANLARI ALIN EVLERİNDEN BİR YERLERDE ONLARI DA HABER ETTİRMEDEN ONLARA VERİN İFTARLARINIZI.
 • Sadri Kalkan
  4 yıl önce
  O bizim mahalleden değil... Cedidiye öyle kıvrakları büyütmedi.
 • İrfan AKDOĞAN
  4 yıl önce
  BELEDİYELERİN VATANDAŞIN CEBİNDEN İFTAR ,ETKİNLİK V.S YAPMALARINA KARŞIYIM BUNUN YERİNE FAKİR FUKARAYA YARDIM YAPILMALI
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
“MÜZİKLİ TERAPİ
“MÜZİKLİ TERAPİ" TEDAVİSİ ARTIK DÜZCE’DE DE YAPILIYOR