Reklam
OLİMPİYAT KAVŞAĞI TARTIŞMASINDA YENİ GELİŞME

OLİMPİYAT KAVŞAĞI TARTIŞMASINDA YENİ GELİŞME

Olimpiyat kavşağının adının değiştirilmesi tartışması sürüyor.

09 Kasım 2021 - 14:59

Düzce kamuoyunda günlerdir devam eden Olimpiyat kavşağı isminin değiştirilmesiyle ilgili yeni bir gelişme meydana geldi.

Düzceli bir grup iş insanı ve çevre sakini, İbrahim Sancaklı ile görüştü. Görüşmede, toplumun hassasiyetleri ve beklentileri gündeme getirilerek, sözkonusu kavşağa eskisi gibi Olimpiyat Kavşağı adı verilmesi, yanına da "Bu kavşağın düzenlemesi Sancaklı Ailesi tarafından yaptırılmıştır" tabelası yerleştirilmesi istendi.

İbrahim Sancaklı, bu talebe olumlu yaklaşarak, "Ben bu talebinizi yetkili mercilere ileteceğim. Zaten, biz Olimpiyat Kavşağı'na Sancaklı ismi yazılmasını istemedik. Öneri Belediye tarafından bize geldi ve kavşağa Sancaklı Kavşağı yazılması istendi. Biz bu kararı kendimiz vermedik. Ayrıca, kavşaklara isim veilmesi için belediye meclisi kararı gerektiğini bilmiyorduk" dedi.

Edinilen bilgilere göre, İbrahim Sancaklı Belediye Başkanı Faruk Özlü ile görüşerek, Olimpiyat Kavşağı isminin aynı kalması, kavşağın bir noktasına da "Bu Kavşak Sancaklı Mobilya tarafından düzenlenmiştir" tabelası konulmasını talep edecek.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Hasan
  2 ay önce
  Belediye İsm değişikliğinde MECLİS KARARI olması gerektiğini bilmiyorduk derse,söze gerek yok ?
 • Rüştü Yavuz
  2 ay önce
  Düzce de başka yeri yok niye inatla olimpiyat kavşağı ın ismini değiştirmek için inatla ısrar ediliyor başınız göğe i ericek, reklam yapıcak başka yer bulamadınızmı
 • Kendini bilmez
  2 ay önce
  O kavşak ismi o ismin karizmasını fena halde çizdi. Halk ile i - nat-la-şıl-maaaz
 • Ali mert
  1 ay önce
  Tam da kendine uygun isim kendini bilmeZ...yaww ne kıskanç ne fesat insanciklarsiniz..Sancaklinin ne yardimlar yaptigini biliyormusun hadsizz...cebinizden 5 kurs cikmaz kimseys faydaniz dokunmaz baskalarinin basarisinj cekemzsiniz sadece konusursunuz...boş tenekeden cok.ses cikar malesef..
 • A.Rıza Özçelik
  2 ay önce
  Kaç para verdi isen Düzceli ve Olimpiyat çevresindeki esnaf ve uzunmustafa sakinleri Kadir ERDOĞAN öncülüğünde harcadığını idda ettiğin o parayı toplayıp sana versin o yazının kaldırılmasını sağlasın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 YILDA BENZİN VE MOTORİN YÜZDE 100'DEN FAZLA ARTTI
1 YILDA BENZİN VE MOTORİN YÜZDE 100'DEN FAZLA ARTTI
BİR ZAM DA BENZİNE
BİR ZAM DA BENZİNE