• Reklam
MURAT CAYMAZ SEL BÖLGELERİNDE

MURAT CAYMAZ SEL BÖLGELERİNDE

DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz sel bölgelerini ziyaret etti. 

08 Temmuz 2021 - 16:25

DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz sel bölgelerini ziyaret etti. 

DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Akçakoca’da yaşanan  sel felaketi nedeniyle Uğurlu, Esmahanım ve Dilaver köylerini ziyaret ederek, vatandaşlara geçmiş olsun diledi.

Caymaz, “Son günlerde bölgemizin almış olduğu yoğun yağışlar sonrasında üst üste iki kez sel afetiyle karşı karşıya kalan Uğurlu, Esmahanım ve Dilaver  köylerimizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi sunduk. Geçmiş yıllarda aynı bölgelerimizde yaşanan sel felaketinin ardından günümüzde benzer yıkıcı tablo ile karşılaşmak gerçekten üzücü. Çok şükür ki can kaybı yaşanmamış olması bölge olarak tesellimiz oldu.
Sel afetinden etkilenen tüm vatandaşlarımıza tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. ALLAH ülkemize ve milletimize bir daha böylesi afetler yaşatmasın” dedi.

 

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • A.Rıza ÖZÇELİK
  2 ay önce
  partinin liderinin öğrendiği ve uyguladığı strateji "cahil halka" odaklanmak, İYİ PARTİ nin startejisi sizin odaklandığınız halkı o karanlık dünyan çıkarmak. Herşey İYİ PARTİ ile aydınlığa kavuşacak "cahil halk" diye bir şey kalmayacak.
 • Hakan Semiz
  2 ay önce
  "cahil halk" her zaman sizin hedefiniz olan halk (20milyon oy) ve bu halkın iradesini her şekilde geleceğinin İYİ olarak değiştirmesi için çalışılacağına inanın bir oluşum. "cahil halk" olarak gördüğünüz halkı bağımsız olarak düşünmesini sağlayacak bir oluşum olan İYİ PARTİ o halkın geleceğini belirlemesi için her şekilde savaşacak ve çocuklarının geleceğini garantiye alması için İYİ PARTİNİN peşinden gitmesini sağlayacaktır. HER İYİ OLACAK GELECEK İÇİN İYİ PARTİ HER ŞEYİ ve ADALETİ SAĞLAYACAK.
 • Akif
  2 ay önce
  Cahil halkı kandırmazsınız ne demek ya:)cahil halk nasıl kandırılır uzmanımısınız?halka cahil demek sizin ne kadar kültürlü bir insan olduğunuzu da ortaya koyuyor….
 • Aydın
  2 ay önce
  Yürü başkanım Yanındayız
 • Hakan SEMİZ
  2 ay önce
  komik olmaya devam etmektesiniz, bu şekilde olmaz. Daha inandırıcı olmanız lazım, cahil halkı böyle kandıramazsınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FERRERO FINDIKLA OYNUYOR, ÜRETİCİ MAĞDUR OLUYOR
FERRERO FINDIKLA OYNUYOR, ÜRETİCİ MAĞDUR OLUYOR
DÜZCE 81 OLDU
DÜZCE 81 OLDU