MURAT CAYMAZ: EMEĞİN SAHİBİ İŞÇİLERİMİZİ KORUYACAĞIZ

MURAT CAYMAZ: EMEĞİN SAHİBİ İŞÇİLERİMİZİ KORUYACAĞIZ

DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında, "DEVA Partisi olarak emeği ve emeğin sahibi işçilerimizi koruyacağız." dedi.

01 Mayıs 2021 - 15:58 - Güncelleme: 01 Mayıs 2021 - 16:06

Caymaz'ın mesajı şöyle;

Emek mücadelesinin en büyük simgesi 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı, birlikteliğin, dayanışmanın, haksızlıklarla mücadelenin günüdür. Barışın, demokrasinin, özgürlüklerin ve güvenli bir geleceğin inşası için yapılacak en önemli şey emeğe, emekçiye saygı duymak ve bunun gereğini yapmaktır. 
Bizlerin de en büyük temennisi ve özlemi; işçilerimizin haklarının, emeğinin ve hizmetinin ihmalkarlıklara veya iş kazalarına kurban gitmemesi, cinsiyet ayrımcılığına maruz kalmadan kadınlarımızın da emekleriyle var olabilmesi, çocuklarımızın ellerinde iş makineleri değil, daima oyuncakların, kitapların olması; özgürce, eşit ve kardeşçe bir arada yaşayabildiğimiz bir dünyadır. 
Türkiye büyük bir ülkedir. Pandemi öncesi ve sonrasındaki ekonomik zorluklarla başa çıkabilecek potansiyele sahiptir. DEVA Partisi olarak emeği ve emeğin sahibi işçilerimizi koruyacağız. 1 Mayıs’ı meydanlarda özgürce kutlayacağımız günlerin gelmesini dileriz. Tüm emekçilerin Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlarız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ENFLASYON YÜZDE 40'IN ALTINA GERİLEDİ
ENFLASYON YÜZDE 40'IN ALTINA GERİLEDİ
SİGARAYA ZAM
SİGARAYA ZAM