• Reklam
MUHARREM TOZAN SAHADA

MUHARREM TOZAN SAHADA

MHP Gümüşova Belediye Başkan adayı Muharrem Tozan, adaylığının açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına hız verdi. 

30 Ocak 2019 - 16:08 - Güncelleme: 30 Ocak 2019 - 16:22

MHP Gümüşova Belediye Başkan adayı Muharrem Tozan, adaylığının açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına hız verdi.

"Üretken Belediyecilik İçin Hazır mısın Gümüşova?" sloganı ile seçim çalışmalarına başlayan Tozan, 31 Mart Yerel seçimler öncesi sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmıyor. 

Plastik poşet kullanımının azaltılmasına yönelik uygulamaları desteklemek amacıyla Gümüşova’da pazaryerinde vatandaşlara bez çanta dağıtıldı.

“YAŞANABİLİR GÜMÜŞOVA İÇİN SIFIR ATIK”

“Çevre kirlilikleri hızla büyüyerek, küresel çapta sorunlara dönüştüğünü belirten Tozan: “Bireysel sorumluluk bilinci ile bizler, kurumsal sorumluluk çerçevesinde ise Belediyelerimiz, oluşturulacak ortak akıl ile çevre sorunları ve kirliliğini bir an önce çözüme kavuşturmalıyız. Bu bağlamda başlattığımız "Yaşanabilir Gümüşova İçin Sıfır Atık" projemiz kapsamında, ilçemiz pazar yerinde vatandaşlarımıza sunduğumuz bez torba dağıtım faaliyetlerimizin, daha temiz bir çevre için başlangıç olmasını temenni ediyorum” dedi.

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Her fırsatta yaşlı, hasta ve taziye ziyaretlerinde bulunan Muharrem Tozan, tedavi gören hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet eden Tozan, ziyaretteki amaçlarının; rahatsızlıkları nedeniyle gününü hastanede geçiren hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyledi.

KADINLARDAN TAM DESTEK

MHP Gümüşova Belediye Başkan adayı Muharrem Tozan, geçtiğimiz günlerde Gümüşova Belediye Meclis Üyesi Adayı Nilgün Aşçı, MHP Gümüşova Kadın Kolları Teşkilatı ve gönüllü olarak destek vermek isteyen kadınlar ile bir araya geldi. Gümüşovalı kadınların sorunlarını dinleyerek çözüm için gerekli adımların atılacağının sözünü veren Tozan, toplantıda seçim döneminde izleyeceği yol haritasını da paylaştı. Toplantıya katılarak destek veren kadınlara teşekkür eden Tozan; "Daha yaşanabilir bir kent imar etmek hedefimiz doğrultusunda, seçim süreci boyunca bizlere destek vermek için gönüllü olan bayan ekip arkadaşlarımıza, bilgilendirme ve istişare toplantısına katılımlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kerim
    2 yıl önce
    Ak Arkasına, sakalın arkasına sığınanların parayı nerden bulup bu milleti satın almaya kalktıklarını herkes biliyor. Başkan oluncaya kadar bir çay söylemeyenler bugün su gibi para dağıtıyor. Bu parayla keşke su işini halletseydiniz de bu millet kurtlu su kullanmasaydı. Ha bu arada içicilerede bedava içecek hangi içecekler ? ayılınca unutmazlarsa oy verirler ama kime bilmem.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'DE EKMEK YÜZDE 25 ZAMLANDI
DÜZCE'DE EKMEK YÜZDE 25 ZAMLANDI
VALİ ATAY ÖĞRENCİLERİN BARINMA SORUNUNU ÇÖZMELİ
VALİ ATAY ÖĞRENCİLERİN BARINMA SORUNUNU ÇÖZMELİ