MİLLİ SERVET YOK EDİLDİ

MİLLİ SERVET YOK EDİLDİ

04 Mart 2023 - 10:05

Düzce’de amatör futbola uzun yıllar hizmet veren Mergiç mahallesindeki  Taşköprü sahası kaderine terk edildi.
Düzce’nin spor tarihinde önemli yer tutan, amatör futbolcuların top koşturduğu Taşköprü sahasının içler acısı hali yürekleri sızlattı. 
Şehir merkezine çok yakın olan Taşköprü futbol sahasında Taşköprüspor ve Düzce Belediyespor futbol takımları ev sahibi olarak bu sahayı kullanırken, şimdiki hali pes dedirtti.
Oxijen TV Spor muhabiri Mustafa Yıldırım, Taşköprü sahasına giderek milli servetin nasıl çürüdüğünü görüntüledi. Saha zemininde otlar büyürken, soyunma odalarının mezbelelik halde bulunduğu tespit edildi. Kaderine terk edilmiş futbol sahanın etrafında alkol şişelerin olduğu, soyunma odalarının camlarının kırıldığı gözlerden kaçmadı. Milli servetin çürümeye terk edilmesi spor camiasını üzdüğü ise bir gerçek.
Düzce Mergiç mahallesinde bulunan bu futbol sahasının bir an önce yapılmasını isteyen amatör kulüpler ve oyuncular şehre çok yakın bu sahanın yapılmasını istediler. Taşköprü sahası çim olup altı çakıl olduğu için suyun tutmaması bir avantaj olurken hemen yan tarafından akan Melen suyunun kenarları da piknik yapılacak yerlerin olması halinde bu sahanın çehresi değişecek denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
“MÜZİKLİ TERAPİ
“MÜZİKLİ TERAPİ" TEDAVİSİ ARTIK DÜZCE’DE DE YAPILIYOR