MİLLİ KARATECİYE 100 BİN LİRA ÖDÜL

MİLLİ KARATECİYE 100 BİN LİRA ÖDÜL

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Milli Karateci Sabri Kıroğlu’nu Brezilya’da düzenlenen "İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları'nda gösterdiği başarıdan dolayı ödüllendirdi.

14 Mayıs 2022 - 09:17 - Güncelleme: 14 Mayıs 2022 - 09:50

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şampiyon sporcuları ağırladı.

Brezilya’da düzenlenen 24. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatlarında büyük başarı elde ederek "Ferdi Kata"da gümüş madalya, "Takım Kata"da ise altın madalyayı ülkemize kazandıran Düzce Belediyesi Spor Akademisi sporcusu Sabri Kıroğlu ile Türkiye ikinciliği elde eden milli güreşçilerimiz Sergen Türkan ve Özgür Çağlayan, Başkan Özlü tarafından ödüllendirildi.

Özlü ve Milli sporcular Sabri Kıroğlu ile Özgür Çağlayan ve Sergen Türkan’ın yanı sıra, Düzce Belediyesi Spor Akademisi Başkanı Muzaffer Leblebici, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Türk Halk Müziği Sanatçısı Oktay Ertuğrul, Fenerbahçe 40 yaş üstü veteranlar takımı üyeleri ve basın mensupları katılım sağladı.

Başkan Özlü, elde ettiği başarı ve ülkemize yaşattığı gururdan dolayı Sabri Kıroğlu’na teşekkür ederek, “Düzce Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte Spor Akademisini kurduk. Düzce'de sporun her branşını destekliyoruz. Yaz ayları itibariyle bu desteğimizi daha da arttıracağız. Spor Akademisi özellikle belirli branşlardaki çalışmaları destekleyecek ve daha çok şampiyonlar çıkaracağız. ‘Spor Şehri Düzce’ olma yolunda önemli bir adım attık. Spor Akademimizin katkıları ile önümüzdeki dönemde daha çok Dünya şampiyonları çıkacak. Milli sporcularımız Sabri Kıroğlu ve genç güreşçi kardeşlerimizi elde ettikleri başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Spor Akademisinin Başkanı Muzaffer Leblebici’ye de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. KIROĞLU’NA 100 BİN TL’LİK ÖDÜL Başkan Özlü, konuşmasının ardından Olimpiyat ikincisi Milli sporcu Sabri Kıroğlu’na 100 Bin TL’lik ‘Olimpiyat Başarı Ödülü’ ve güreş müsabakalarında Türkiye ikinciliği elde ederek büyük bir başarı sergileyen genç güreşçilere hediye takdiminde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE 5'Lİ ÇETEYİ SAF DIŞI BIRAKACAĞIZ
İKTİDARA GELDİĞİMİZDE 5'Lİ ÇETEYİ SAF DIŞI BIRAKACAĞIZ
İTFAİYECİLER BU KEZ YANGIN DEĞİL,  KAZA KURTARMA EĞİTİMİ YAPTI
İTFAİYECİLER BU KEZ YANGIN DEĞİL, KAZA KURTARMA EĞİTİMİ...