MİLLET İTTİFAKI 2. TUR İÇİN ÇALIŞIYOR

MİLLET İTTİFAKI 2. TUR İÇİN ÇALIŞIYOR

23 Mayıs 2023 - 15:11

Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerine 5 gün kala Millet ittifakı bileşeni partilerin temsilcileri saha çalışmalarına hız verdiler. Vatandaşları ve Düzce’nin kanaat önderi olarak bilinen isimleri ziyaret eden İYİ Partililer, Millet ittifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu için destek istediler. 
Millet ittifakı bileşeni olan CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Memleket Partisi ve Gelecek Partisi il başkanları ve parti üyeleri Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için sahaya indiler. Özellikle İYİ Parti öncülüğünde yürütülen seçim çalışmaları kapsamında partililer Düzcelileri ve Düzce’nin önde gelen isimlerini ziyaret ederek Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu için destek istemeye başladılar. 
İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, ilk tur seçimlerinden sonra hızlı analizler yaptıklarını belirterek “Seçimden sonra ilk etapta seçim sonuçlarını analiz etmeye başladık. Düzce’yi masaya yatırdık. Millet ittifakı paydaşları olarak ortak hareket etme kararı aldık, ekiplerimiz sahada Düzce’nin dört bir tarafından çalışmalara başladı. Biz de hem ekiplerimizi koordine ediyor hemde kendimizde sahada çalışıyoruz. 28 Mayıs’ta inanıyoruz ki Türkiye’nin kaderi değişecek” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ERDOĞAN TBMM'DE YEMİN ETTİ
ERDOĞAN TBMM'DE YEMİN ETTİ
TALİH ÖZCAN'DAN ÖZLÜ'YE TEŞEKKÜR VE DESTEK MESAJI
TALİH ÖZCAN'DAN ÖZLÜ'YE TEŞEKKÜR VE DESTEK MESAJI