MİLLET GEÇİM DERDİNDE, TOZAN KEYİF PEŞİNDE!

MİLLET GEÇİM DERDİNDE, TOZAN KEYİF PEŞİNDE!

Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan, itfaiye öncü aracı kılıfıyla lüks makam otomobili satın aldı.

22 Nisan 2021 - 16:44

Gümüşova Belediyesi, itfaiye öncü aracı satın almak için ihale açtı. 2 kez iptal edildikten sonra bu ay başı tamamlanan ihale ile itfaiye öncü aracı satın alındı.

Satın alınan araç belediye önüne park edilince gerçek ortaya çıktı. Başkan Muharrem Tozan'ın itfaiye öncü araç kılıfıyla son model ve lüks bir makam otomobili aldığı anlaşıldı.

Belediyelerin, itfaiye öncü aracı olarak aldıkları otomobillerde  KDV, ÖTV ve MTV avantajları kullanılıyor.  

Başkan Muharrem Tozan'ın yasal boşluğu değerlendirdiği, itfaiye önü araç kılıfıyla, aslında kendisine lüks ve pahalı bir makam aracı satın aldığı öğrenildi.

81 ABP 001 plakalı makam otomobilini belediye binası önünde görenler, "Başkan Tozan işi biliyor. Herkese dürüstlükten bahseder, ama kendisi kanunları delmekte sakınca görmez. ele verir talkını, kendi yutar salkımı" şeklinde tepkilerini dile getirdiler.

Pandemi sebebiyle esnaf ve vatandaşlar sıkıntı çekerken, Belediye Başkanı Tozan'ın kendisine lüks ve pahalı makam aracı alması tepkilere neden oldu.

Göreve başladığı sırada belediyenin borçlarından yakınan Tozan'ın, tasarruf yapmak yerine pahalı makam aracı satın alması dikkat çekti.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Vatandaş
  1 yıl önce
  Kendi haberinizde kendinizin haberinizin cevabını veriyorsunuz aslında eski aracı satarak ayni fiyata belediyemize bu aracı indirimler sayesinde ayni bedelle kazandıran başkanımıza teşekkürler aracı kendi üzerine almadı belediyeye kazandırdı ayrıca
 • Halk
  1 yıl önce
  Yalama yaptı. Yalama !!! Valiyle yarışıyor adam.
 • Mustafa Demir
  1 yıl önce
  Ne olmuş aldıysa.Muharrem giderken arabayıda götürecek hali yokya. Belediye başkanı olduysa en iyisine binmekten hakkıdır.Şimdi su işini ve kaldırımları yapar diye düşünüyorum. Eski arabalarla sağa sola gidip gümüşova\'nını ismini lekelese dahamı iyi.Hem kimseden para istediğinide duymadım araba almak için.Vardır bir bildiği.
 • Hakan SEMİZ
  1 yıl önce
  ne o öyle fakir gibi afedersi, tabiki en iyisine binecek, VOLVO XC90 2.0 T8 HYBRİD AWD 390HP INSCRİPTİON mu? yoksa XC 90 2.0 B5 395HP INSCRIPTION mu? Sonra koca gümüşova belediye başkanısın organize sanayi yapılacak gelenlerin yanına öyle fakir gibi gidilir mi?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR ZİRVEYİ BIRAKMIYOR
DÜZCESPOR ZİRVEYİ BIRAKMIYOR
DÜZCESPOR'UN ADI 'DÜZCE CAM DÜZCESPOR' OLDU
DÜZCESPOR'UN ADI 'DÜZCE CAM DÜZCESPOR' OLDU