MHP’DEN ANLATMA VE AYDINLATMA TOPLANTISI

MHP’DEN ANLATMA VE AYDINLATMA TOPLANTISI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce’de “Adım Adım 2023’e” başlıklı anlatma ve aydınlatma” toplantısı düzenledi.

03 Haziran 2022 - 16:30

 

Düzce Belediyesi Erol Güngör Kültür Merkezi’ndeki toplantıya, MHP milletvekili Ümit Yılmaz, MKYK üyeleri, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ile merkez ve ilçe teşkilatları yöneticileri, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Kaloğlu, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Baro Başkanı Taner Çakır, DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Günden ve Oya Kocaman ile belediye meclis üyeleri ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

MHP Milletvekili Ümit Yılmaz, Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini belirterek Cumhur İttifakı olarak 2023 seçimlerine hazırlandıklarını ifade etti.

İL Başkanı Caboğlu da, 2023 seçimlerinin Türkiye için dönem noktası olacağını ifade ederek, “Ülkemizin içinde bulunduğu durumu, yaşanan siyasi ve ekonomik gelişmeleri halkımıza anlatmak ve toplumu aydınlatmak için bu toplantıyı düzenledi. Bundan sonra da yapacağımız toplantılarla halkımıza gerçekleri anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOFRAM KEBAP'TAN DÜZCESPOR'A DESTEK
SOFRAM KEBAP'TAN DÜZCESPOR'A DESTEK
OTOBÜS, OTOMOBİL VE MOTOSİKLET ÇARPIŞTI
OTOBÜS, OTOMOBİL VE MOTOSİKLET ÇARPIŞTI