• Reklam
MHP’DE GÜMÜŞOVA VE CUMAYERİ BANKO

MHP’DE GÜMÜŞOVA VE CUMAYERİ BANKO

MHP, Gümüşova ve Cumayeri’nde güçlü adaylar gösterdi.

08 Aralık 2018 - 17:42

MHP, Gümüşova ve Cumayeri’nde güçlü adaylar gösterdi.

MHP’nin Gümüşova’dan Muharrem Tozan’ı, Cumayeri’nden Mustafa Koloğlu’nu aday göstermesi, kamuoyunda olumlu karşılık buldu.

MHP Gümüşova adayı Muharrem Tozan, gerek belediyecilik döneminde, gerekse Özel İdare Genel Sekreterliği döneminde en küçük bir şaibeye bulaşmadı. Dürüstlüğü, tecrübesi ve bilgisiyle ön plana çıkan Tozan’a Gümüşova halkından büyük destek var.

MHP Cumayeri adayı Mustafa Koloğlu da, daha önceki belediye başkanlığı döneminde şaibesiz ve tertemiz bir başkan olarak fark yarattı. Belediye başkanlığı döneminde Cumayeri’nde önemli hizmetler yapan Koloğlu, 2014 seçiminde bağımsız aday olarak 1303 oy almış, seçimi 400 oyla kaybetmişti. Koloğlu’nun Cumayeri’nde seçimi kesin kazanması beklenirken, halktan da büyük destek aldığı görülüyor.

AK Parti ile MHP arasında devam eden Cumhur İttifakı kapsamında Muharrem Tozan ve Mustafa Koloğlu’na MHP’nin dışında AK Parti seçmeninden de destek gelmesi bekleniyor.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Yusuf
  2 yıl önce
  Tebrik eder. Başarılar dilerim.
 • Hasan
  2 yıl önce
  İki başkanda Ak partideyken güzel şey işler yaptılar.Hiçbir gayri meşru işlerde bulunmadılar.Ama AK partinin yigici ekibi bunları dışladı.Bu partide vefa değil çıkar öne geçti.Cumayeri ve Gümüşova halkı vefasını gösterme zamanı geldi.Partili partisiz herkes ilçesini düşünmenin zamanı geldiğini biliyor. Para taleplerinin ayyuka çıktığı Ak partide bunların neden değerlendirilmediği anlaşılıyor.Haydi Cumayeri Gümüşova çocuğuna sahip çık bunlara bir ders vermenin zamanı geldi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'DE EKMEK YÜZDE 25 ZAMLANDI
DÜZCE'DE EKMEK YÜZDE 25 ZAMLANDI
VALİ ATAY ÖĞRENCİLERİN BARINMA SORUNUNU ÇÖZMELİ
VALİ ATAY ÖĞRENCİLERİN BARINMA SORUNUNU ÇÖZMELİ