METEK TOKİ’DE YEŞİL KATLİAM!

METEK TOKİ'DE YEŞİL KATLİAM!

Düzce’de yeşil alan ve ağaç katliamları durmak bilmiyor. Metek TOKİ’de 2. Etap site yönetimi yeşil alanı katlederek ve ağaçları sökerek, site sakinlerinin araçları için otopark yapıyor.

08 Ocak 2022 - 14:28

Düzce şehir mezarlığında yapılan çalışmalar kapsamında ağaçların kesilmesi Düzcelilerden tepki toplarken, bir katliam haberi de Metek Toki’den geldi. 

Yeşil alanlarıyla bilinen Metek Toki’de 2. Etap site yönetimi, araç otoparkı yapmak için mevcut yeşil alanı dozerlerle kazdırdı.

Alanda bulunan ağaçları da söktüren site yönetimi,   yeşil alanı katlederek sitede yaşayanların araçlarını park edeceği otopark yapıyor. 
Çevre sakinleri ise yeşil alanın katledilmesine ve ağaçların sökülmesine tepki göstererek, site yönetiminin oto park yapması için başka çözüm bulmasını istiyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Metek TOKİ Sakini
    7 ay önce
    Blokların arasında ki yeşil alanı ,ağaçları ile birlikte yok edip park alanı haline getiren diyor ki; yönetim karar defterine baksınlar karar aldık. Bu karar kanun hükmünde karardır. Biz yaparız,siz şikâyet edin,iptal olursa harcanan paralar kat maliklerinin parası.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖZLÜ’DEN DÜZCE GÜNLERİ İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI
ÖZLÜ’DEN DÜZCE GÜNLERİ İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI
MUHTEŞEM FİNAL
MUHTEŞEM FİNAL