Reklam
Reklam
KURUMLARA VE SİYASİLERE VERDİ VERİŞTİRDİ

KURUMLARA VE SİYASİLERE VERDİ VERİŞTİRDİ

"Bunu hep birlikte başarırız diyen" Çam tüm kurumları BITEXEN Düzcespor'a desteğe davet etti. 

12 Kasım 2021 - 13:41

BITEXEN Düzcespor'u hiç yalnız bırakmayan ve sürekli destek gösteren Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, şehrin değerine gerekli ilgiyi göstermeyen siyasilere, bürokratlar ve STK'lara verdi veriştirdi. "Bunu hep birlikte başarırız diyen" Çam tüm kurumları BITEXEN Düzcespor'a desteğe davet etti. 

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam'ın koyu bir Düzcespor taraftarı olduğu biliniyor. maçlarda ve antrenmanlarda Düzcespor'u yalnız bırakmayan Çam, Oxijen Tv'ye yaptığı özel açıklamada, Düzcespor'a destek vermeyen kişi ve kurumları topa tuttu. 

TÜM KURUMLARA SESLENDİ
Çam, "Düzcespor’umuzun her zaman yanındayız ve yanında olmaya da devam edeceğiz. Ancak aynı ilgi ve alakayı tüm spor severlerden bütün siviltoplum kuruluşlarından, belediyelerden aynı şekilde diğer il müdürlüklerinden, ticaret ve siyaset kurumları da dahil olmak üzere tüm kuruluşlardan bekliyoruz. Yığılca olarak yıllardır yanındayız, yanında olmaya devam da edeceğiz. Düzcesporun 1. Lig’e girme yolunda hep deplasmanlarına gittik maalesef o dönem başarılı olamadı ama Düzcespor artık her şeyi hak edecek döneme, duruma geldi Düzcespor yönetimi olarak." dedi. 

İLÇE VE BELDELERDEN AYNI İLGİYİ GÖRMÜYORUM
BITEXEN Düzcesporun  çok başarılı konumda lider durumda olduğunu söyleyen Çam,  takıma  ve yönetim kuruluna destek olmak amacıyla, Yığılca'yı maçlara getirmek adına bilet aldığını söyleyerek, "Ancak çevre ilçelerden ve beldelerden aynı ilgi ve alakayı göremediğimi üzülerek söylemek istiyorum. Düzcemiz bir tane ve biz Düzceyi siyasetle tanıtamayız, Düzcemizi sporla, turizimle, doğayla hep birlikte olarak el birliğiyle Türkiye’de hak ettiği yere getirebiliriz. Düzcesporun ve sporun yapamadığı şeyi biz siyasetçiler yapamayız. Düzce, İstanbul-Ankara arasında çok önemli bir çoğafyada olan bir yer ama görüyorum ki Düzce hala sahipsiz bir il gibi duruyor, bunu siyasetçi arkadaşlarımıza tepki olarak söylemiyorum ama bir arada olalım, taşın altına hep birlikte elimizi koyalım, beraber haraket edelim Düzce'mizi hak ettiği yere getirelim."ifadelerini kullandı.

HEP BİRLİKTE BAŞARMAMIZ LAZIM
Yığılcaspor olarak her çağrıya geldiklerini, Düzcelilerin de  gelmesini istediklerini söyleyen Çam,  "Düzceli spor severleri de maçlara bekliyoruz. Düzce’de bayanlar daha ağırlıklı ancak aynı ilgi ve alakayı erkeklerde göremiyorum. Bayanlarımızı tirübine çektik, ben başta yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum, kulüple yatıp kulüple kalkıyorlar, fakat aynı ilgi ve alakayı siyasetçilerimizden, vekillerimizden ve toplum kuruluşlarından göremiyoruz, neden bilmiyorum ama bunu da hep birlikte olarak başarmamız lazım. Düzce’yi 2.lig den 1.lig’e yani yükselerek süper lige çıkarmak için el birliğiyle ilçelerimiz,köylerimizle birlikte mücadele etmemiz lazım."dedi. 

HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKMAMIZ LAZIM
Çam açıklamasına şöyle devam etti:
Süper veya amatör, Bal lig’i değil hepsine sahip çıkalım ama öncelikli hedefimiz Düzcespor olmalı. Her maça gelmemin sebebi kendi reklamımı yapmak değil, ben sporun içinden gelen birisiyim sporu seviyorum ama gelin görün ki Düzce'deki iş adamları, sanayicilere bakıyorum da hep geride duruyorlar nedendir bilmiyorum. Yönetim kurulu bu kurum ve kuruluşları ziyaret ederlerse bunların olmama nedenlerini öğrenebilirler. Düzcemize sahip çıkmamız lazım benim 20-30 bilet almam Düzce'yi bir yere getirmez. Düzce'nin nüfusu 500 bine yakındır ve bu az bir miktar değil. Yönetim kuruluna da teşekkür ederim. Düzceyi 2 yıldır liderlikte oynatıyor, geçen yıl şampiyonluktan kıl payı playoff’dan döndük ama bu sene bu liderliği devam ettirmemiz lazım. Basın ve medya olarak da sizlerin bunu devamlı gündeme taşımanız lazım. Valimizin ve belediye başkanımzın ben her türlü desteğini bekliyorum, gerekli destekleri yapıyorlardır belki ama bu yeterli değil.
Bu hafta sonu olan ığdır maçı bizim için çok önemli tüm spor severleri bayanlarımızı ve gençlerimiz başta olmak ve desteklemek üzere küfürsüz, saygı, sevgi çerçevesi içinde gelen misafir takımı da güzelce buradan mağlubiyetle uğurlamak üzere başarılar diliyorum takımımıza.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR
MHP ADAY ADAYI HALİL UZUN İLÇE TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ
MHP ADAY ADAYI HALİL UZUN İLÇE TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ