• Reklam
KÜÇÜK SİYASETÇİLER, SİZE BURDAN EKMEK ÇIKMAZ

KÜÇÜK SİYASETÇİLER, SİZE BURDAN EKMEK ÇIKMAZ

Düzce Belediye Başkanlığı, Konuralp Gazi Türbesi içinde kuşların türbeyi kirletmesi sonrası açıklama yaptı.

26 Temmuz 2021 - 14:43

Belediye tarafından yapılan açıklama şöyle;,

“Konuralp bölgesinde bulunan “Konuralp Gazi Türbesi’ne ilişkin bir yerel basın organında yer alan iddialar üzerine Belediyemizce aşağıdaki açıklamanın yapılması gerekli görülmüştür.

Konuralp'te bulunan Konuralp Gazi Türbesinin restorasyon çalışmalarını üstlenen firmanın iflas etmesi üzerine hukuki süreç başlatılmış ve halen devam etmektedir. Yarım kalan restorasyon çalışmalarını Düzce Belediyesi üstlenmiş, ahşap pencereler ve kapıların montajı yapılmıştır.

Kaidelerin mermeri ve kubbe kurşun kaplaması ise 2 ay içerisinde tamamlanacaktır.

Kurban Bayramı süresince bazı ziyaretçiler tarafından açık bırakılan türbe kapısından içeriye giren kuşların türbeyi kirlettiği tespit edilmiştir.

Belediyemizce restorasyon çalışmaları devam etmekte olan Türbe üzerinden siyasi rant elde etmek isteyen küçük siyasetçiler; biliniz ki Konuralp Gazi’nin manevi şahsiyetini Düzce Belediyesi’nin amblemi olarak tescil ettirmiş bir yönetim, türbesine karşı kayıtsız kalmaz. Türbeyi ziyaret eden sevgili vatandaşlarımızın kapıyı açık unutmasından size ekmek çıkmaz"

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hakan Semiz
    1 ay önce
    Bir belediye yetkilisiniz yaptığı açıklamaya bakarmısınız? Nasıl bir Belediyecilik? sokak kavgasında söylenecek sözleri söyleyen bir belediye yetkilisi, Belediye kavga etmez halkın verdiği oylarla hizmet verir Düzce Belediyesine yakışan açıklamayı DÜZCE HALKI olarak beklemeteyiz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
DÜZCE'DE VAKA SAYILARI HIZLA ARTMAYA BAŞLADI
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ
ERDOĞAN'IN KİTABININ İNDİRİMLİ FİYATI 14 LİRAYA DÜŞTÜ