KÖRPEŞLER-ÇAMKÖY YOLUNDA ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI  

KÖRPEŞLER-ÇAMKÖY YOLUNDA ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI  

02 Haziran 2023 - 13:15

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Körpeşler Mahallesi ile Çamköy Mahallesini birbirine bağlayacak olan 3 kilometrelik yolun asfaltlama çalışmalarına başladı.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, şehrin muhtelif bölgelerinde gerçekleştirdiği çalışmaların yanı sıra alternatif geçiş güzergahlarının açılarak trafiğin sağlıklı şekilde işlerliğine yönelik planlamalarını hayata geçiriyor.

Hava şartlarının uygunluğuna göre hareket ederek yürütülen çalışmalar çerçevesinde 2022 yılının sonunda Körpeşler ile Çamköy Mahalleleri arasındaki bağlantıya da önemli katkı sağlayacak olan kavşağın yapımını tamamlayarak önemli bir eksikliği daha gideren müdürlük, şimdide iki mahallenin birbirine bağlantısını sağlayacak yolun çalışmalarına başladı. PMT seriminin ardından asfaltlamaya hazır hale getirilen 3 kilometrelik yolda hızlı şekilde asfaltlama çalışmalarına da başlayan ekipler, asfalt serimini kısa sürede tamamlayarak yolun tamamen araç trafiğine uygun hale getirilerek hizmete açılmasını planlanıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ'DE 4 İLÇE BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI
AK PARTİ'DE 4 İLÇE BAŞKANLIĞINA ATAMA YAPILDI
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ