KILIÇDAROĞLU DÜZCE’DE

KILIÇDAROĞLU DÜZCE'DE

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Düzce'ye geldi.

25 Mayıs 2022 - 12:50

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Düzce'ye geldi. Gölyaka gişelerinde partililerin ve bisikletlilerin karşıladığı Kılıçdaroğlu ilk ziyaretini kamyoncular kooperatifine yaptı.

Gölyaka gişelerinde bisikletliler gurubu ve partililerin oluşturduğu konvoyla karşılanan Kılıçdaroğlu, ilk olarak Düzce Kamyoncular Kooperatifinde Başkan Orhan Yılmaz ve şoför esnafı ile buluşarak  sorunları ve talepleri dinledi.

Kooperatifte kamyoncu esnafıyla birlikte kahvaltı eden Kılıçdaroğlu soruları yanıtlarken, kamyoncu esnafının sorunlarını bildiğini,  iktidara geldiklerinde tüm esnafın sorunlarına çözüm bulacaklarını söyledi.

Kamyoncu esnafının otoyol ve köprü ücretlerinden şikayet etmesi üzerine Kılıçdaroğlu, "devletin yaptığı yollar ve köprüler bedava, bu iktidar döneminde yapılan yollar ve köprüler parayla, burada büyük bir adaletsizlik var. İktidara geldiğimizde tüm bu sorunları düzelteceğiz" dedi

ESNAF ZİYARETİ

Programının devamında Kılıçdaroğlu, İstanbul caddesinde esnafları ziyaret etti. Esnafların ve vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Kılıçdaroğlu, zamlardan dert yanan esnaflara "Merak etmeyin, herşey düzelecek. Biraz sabırlı olun"^mesajını verdi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Düzceli
  1 ay önce
  İbrahim tosun bey geliyor gelmekte olan şöyle çarşı pazarı bir dolaş biraz marketlerde vakit geçir emeklilerle biraz muhabbet et öğrenci esnafla konuş geliyorlarmı bir bakıver selamlar
 • İbrahim Tosun
  1 ay önce
  İktidara gelemez de,gelsede enkaz edebiyatı yapacağı kesin..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜREŞÇİLERİMİZ KIRKPINAR’DA BOY GÖSTERECEK
GÜREŞÇİLERİMİZ KIRKPINAR’DA BOY GÖSTERECEK
DÜZCESPOR'UN GRUBU VE RAKİPLERİ BELLİ OLDU
DÜZCESPOR'UN GRUBU VE RAKİPLERİ BELLİ OLDU