KESKİN VE YAVUZ TARIM BAKANI İLE GÖRÜŞTÜ

KESKİN VE YAVUZ TARIM BAKANI İLE GÖRÜŞTÜ

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi ile görüştü.

01 Haziran 2022 - 13:48

Mustafa Keskin, Bakan Kirişçi ile görüşmenin ardından yaptığı değerlendirmede, “Sayın  Tarım ve Orman Bakanımızla Düzce’deki yatırımlar ve projeler üzerinde görüştük. Özellikle DSİ’nin devam etmekte olan projelerine ödenek aktarımını ele aldık. Ayrıca bazı su sıkıntısı yaşayan köylerimizin içme suyu sorunlarının çözümü için yapılacak yatırımları görüştük” dedi.

İÇME SUYU SORUNLARI GİDERİLECEK

Düzce’de bazı köylerde içme suyu sıkıntısı yaşandığını belirten Keskin, “İçme suyu sıkıntısını bu yaz tümüyle çözeceğiz. Bazı köylerimizin su sorunlarının giderilmesi iç in Özel İdare bütçesinden ayırdığımız kaynakla yatırımlara başladık” şeklinde konuştu.

 KÖYLERE OYUN PARKI

Düzce’nin birçok köyüne çocuklar için oyun parkları kurulacağını anlatan Keskin, “Yaz tatilinde köylerde yaşayan ya da tatilini köylerde geçiren çocuklarımızın güzel zaman geçirmeleri ve oyun oynayabilmeleri için parklar yapacağız. Bazı köylerde küçük spor alanları oluşturacağız” dedi.

Kısal kesimde yaşayan vatandaşların talepleri üzerinde önemle durduklarını ve sorunları çözmeye çalıştıklarını belirten Keskin, “Köyde yaşayan vatandaşlarımız bizim baş tacımızdır. Her hafta arkadaşlarımla birlikte köy ziyaretleri yapıyor, vatandaşlarla bir araya gelerek dertleşiyoruz. Her ihtiyacı gidermeye, her sorunu çözmeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ENFLASYON YÜZDE 40'IN ALTINA GERİLEDİ
ENFLASYON YÜZDE 40'IN ALTINA GERİLEDİ
SİGARAYA ZAM
SİGARAYA ZAM