Reklam
Reklam
KESKİN VE GÖKÇE UYUMU BAŞARI SAĞLIYOR

KESKİN VE GÖKÇE UYUMU BAŞARI SAĞLIYOR

AK Parti Düzce teşkilatında uzun zamandır kavga ve çekişme yaşanmıyor.

13 Nisan 2022 - 12:56

AK Parti Düzce teşkilatında son 3 yıldır kavga ya da kısır çekişmeye yol açabilecek gerginlikler görülmüyor.

İl Başkanı Mustafa Keskin ile Başkan Vekili Ersin Gökçe. gerek teşkilat içinde, gerekse  bürokrasi ve sivili toplum kuruluşları ile ilişkilerde sağlıklı bir diyalog yakaladı.  Keskin-Gökçe ikilisinin teşkilat üzerinde de büyük ağırlığı bulunuyor. 

AK Parti Düzce teşkilatında geçmiş dönemlerde iç çekişmeler, tartışmalar ve kavgalar çok sık yaşanıyordu. Gruplaşma ve ekipleşme had safhadaydı. Nitekim her kongre ya da seçim öncesi gruplaşmalar olur, birbirlerine karşı bel altı vuruşlara başlar, sonrasında durumu genel merkeze, hatta genel başkana kadar taşırlardı.

Keskin ve ekibi önce atamayla, ardından kongreyle göreve geldi. Uyguladıkları yöntem ve kişisel ilişkiler sonucunda teşkilat içinde kavga, tartışma ve kısır çekişmeler sona erdi.

İl yönetimiyle ilçe, belde, gençlik ve kadın kolları teşkilatları ile il genel meclisi ve belediye meclisi üyeleri arasında da uyumlu bir çalışma sergilendi.

AK Parti'nin önde gelen isimleri, "2002 yılında kurulan partimizde ilk kez kavgasız, gürültüsüz bir dönem yaşıyoruz. Bunun da mimarları başkanımız Mustafa Keskin il Başkan Vekilimiz Ersin Bey'dir. Ayrıca il yönetiminde görev yapan arkadaşlarımızın da katkısı büyük" dediler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR
AK PARTİ'DE TEMAYÜLDEN KİMLER ÇIKTI?
AK PARTİ'DE TEMAYÜLDEN KİMLER ÇIKTI?