KESKİN’İN MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞI KESİNLEŞTİ

KESKİN'İN MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞI KESİNLEŞTİ

13 Ocak 2023 - 09:58

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, 2023 yılı genel seçimlerinde aday adayı olmak için görevinden istifa etti. Düzenlediği toplantıyla istifasını resmen duyuran Keskin, veda ederken net ve iddialı konuşarak “Önce 3-0 yapıp milletvekilliklerini alacağız. Ardından ise 10-0 yaparak yerel seçimlere damgamızı vuracağız” dedi. 
AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, 2023 genel seçimlerinde AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı olmak için görevinden istifa etti. AK Parti Düzce İl binasında düzenlenen toplantıyla istifasını duyuran Keskin, zor dönemlerden geçtiklerini ifade ederek “2001 yılında kurucusu olduğum AK Parti’de Allah’a çok şükür 6 yıl Merkez ilçe Başkanlığı son 4 yıldır il başkanlığı görevimi tüm arkadaşlarımla tamamlamaya çalıştım. 2019’da göreve geldiğim ilk andan itibaren herkesi hoş kendimizi boş göreceğiz. Nefsimizi ayaklar altına alıp milletin hizmetkarı olacağız dedik. Başka hiçbir derdimiz yoktu. Biz AK Parti teşkilatları olarak hepimiz ilk günden itibaren millete hizmetkar olma yolunda sayın Cumhurbaşkanımıza layık bir teşkilat olmak adına gece, gündüz çalıştık. 2019’da hiç hesap edemediğimiz bir dizi Allah beterinden korusun felaketler yaşadık. 2 sefer sel felaketi, pandemi son olarak deprem yaşandı ve zor günler geçirdik. Bu teşkilat alnı açık bir  şekilde bunların üstesinden geldi. Ak davamızı her beldede, her ilçede, her mahallede anlatmaya, dilimizin döndüğünde bu hizmetleri aktarmaya, nasıl bir fazla çivi çakabiliriz, tüm olumsuzluklara rağmen bir hizmet yarışına girerek, Ankara’dan istediklerimizi aldık” dedi.


CUMHURBAŞAKANI İSTEDİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında oluşturulan komisyonun milletvekilliği aday adaylığı için istifasını istediğini söyleyen Keskin, “Bu makamlar gelip, geçici makamlar. Bu makamlar hizmet makamları. Benden önce çok sayıda arkadaşım gelip, geçti. Herkesin bu hikayede bir yeri var. Tüm Türkiye’de AK Parti 2023 yılı seçimlerine giderken il başkanlığından istifa edecekleri sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında bir komisyon belirledi. Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile bizde görevimizden istifa ettik” ifadelerini kullandı.


BİRBİRİMİZE AİLE BAĞI İLE BAĞLIYIZ
Keskin, kendisine milletvekilliği görevi verilip, verilmemesinin bir önemi olmadığının altını çizerek “Allah nasip eder, Düzceliler onay verirse milletvekili olarak devam edeceğiz. Devam, edip etmemek, bir yerde olmamak AK Parti teşkilatçılığı açısından önemli değil. Önemli olan bu davaya hizmet etmektir. Nice gizli kahramanlar var. Mahallelerinde, köylerinde nice bu davayı anlatan arkadaşlarımız var. Bizler bu makamları doldurduk. Hatalarımız vardır. Hepiniz hakkınızı helal edin. Sizlerin başkanı olmaktan ben gurur duyuyorum. Bir ağabey, kardeş gibi birbirimizi tanıdık. Birbirimize güvendik. Bu siyasi arenadaki diğer partilerde olmayan bir aile bağı var. Kimler aday olacaksa, kimler başkan olacaksa hepsine hayırlısı oldun” dedi. 

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HALK EĞİTİMİ MERKEZLERİ DEPREMZEDELER İÇİN SEFERBER OLDU
HALK EĞİTİMİ MERKEZLERİ DEPREMZEDELER İÇİN SEFERBER OLDU
MİLLİ EĞİTİM YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI
MİLLİ EĞİTİM YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI