KESKİN’İN LİSTESİNDE SÜRPRİZ İSİMLER OLACAK

KESKİN'İN LİSTESİNDE SÜRPRİZ İSİMLER OLACAK

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, 19 Ocak Salı günü yapılacak il kongresi öncesi yeni yönetim listesi hazırlıklarını sürdürüyor.

12 Ocak 2021 - 15:22

AK Parti Düzce il kongresi, 19 Ocak Salı günü yapılacak.

Kongreye mevcut il başkanı Mustafa Keskin tek aday olarak girecek. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'in takdiri ve onayı ile kongreye tek aday ve tek listeyle gidilecek olan Keskin, yönetim listesi oluşturmak için çalışmalara başladı.

Keskin'in birçok kişiyle istişarede bulunduğu, parti yönetimine yeni isimler kazandırmak için geniş bir isim havuzu oluşturduğu öğrenildi.

AK Parti'nin 2023 yılı seçimlerine güçlü bir yönetim kadrosuyla hazırlanmayı hedeflediği, bu kapsamda parti yönetiminde yeni ve sürpriz isimlere yer verileceği bildirildi.

Mevcut parti yönetiminde geniş kapsamlı değişiklik olması beklenirken, yeni oluşturulacak yönetime toplumda karşılığı olan, mesleki alanlarında kendisini ispat etmiş, toplumun her kesimini temsil edebilecek isimlerin alınacağı öğrenildi.

Yeni yönetimde, siyaseten tecrübeli isimlerin yanısıra aktif siyasette ilk kez görev alacak isimler bulunacak.

Mustafa Keskin'in yeni yönetim listesi için genel merkezin yanı sıra, Düzce Milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla da istişare yapacağı belirtildi. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • HUSUSİ
    1 ay önce
    ÇOK ÖNEMLİ KONU DÜZCE İÇİN COK ÖNEMLİ SOKAKTAN İSTEGİNİ CEVİR YAZ LİSTEYE O KADAR BASİT DAHA İABETLİ OLUR.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'DE SİGORTA PRİM TEŞVİKİ UZATILDI
DÜZCE'DE SİGORTA PRİM TEŞVİKİ UZATILDI
KORONAVİRÜSTE VAKA VE HASTA SAYILARI ARTIYOR
KORONAVİRÜSTE VAKA VE HASTA SAYILARI ARTIYOR