• Reklam
KESKİN’DEN İBRAHİM KORKMAZ’A CEVAP

KESKİN'DEN İBRAHİM KORKMAZ'A CEVAP

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, düzenlediği basın toplantısıyla genel gündemi değerlendirdi.

19 Eylül 2018 - 12:05 - Güncelleme: 19 Eylül 2018 - 12:12

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, düzenlediği basın toplantısıyla genel gündemi değerlendirdi.

Parti il binasında basın mensuplarıyla bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, İbrahim Korkmaz’ın basında yer alan açıklamaların ardından yönetimde bulundukları 2,5 yıl boyunca başta Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Dr. Faruk Özlü ile Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir ile birlikte Düzce’ye neler kazandırdıklarını slaytlar eşliğinde basın mensuplarıyla paylaştı.

İbrahim Korkmaz’ın açıklamaları ile ilgili olarak sorulan sorulara “İbrahim bey bunu hep yapıyor, ne hikmetse hep seçim önceleri yapıyor” derken, aldığı siyasi ahlak ve nezaket kuralları çerçevesinde cevap vereceğini söyleyerek, “birileri arasında problem olmuş olabilir ama bunları basın yoluyla yapmak dava adamlığına yakışmaz.” dedi.

Keskin, “İbrahim hocamızın dava adamı olduğunu biz biliyoruz. En azından kendisi öyle ifade ediyor. Bir dava adamının bu şekilde partisinin diğer mensupları hakkında özellikle basın ve sosyal medya yoluyla bu tip davranışları yapmasını biz hoş bulmuyoruz. Şahsıma yönelik de zaman zaman yaptığı açıklamalar var. İbrahim hocamız maalesef kaynağını öğrenmeden yaptığı bu açıklamalar hem insani olarak hem Müslüman olarak kendisine yakıştıramadığımı ifade etmek istiyorum. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Bilim Sanayi Bakanlığını yapmış, Düzce’nin yetiştirdiği nadide insanlardan biri olan Sayın Dr. Faruk Özlü’nün böyle bir tavırla karşı karşıya kalması hem teşkilatlarımızı hem il başkanı olarak beni üzmüştür. Biz bugüne kadar hiçbir milletvekilimiz hakkında, kendi aramızda bireysel ilişkilerde problem olabilir, ama böyle bir açıklama yapması çok büyük talihsizliktir. AK Parti milletvekili olmanın ağırlığını, nezaketini üzerinde taşıması gerektiğini düşünüyorum. Birileri arasında problem olmuş olabilir ama bunları basın yoluyla yapmak dava adamlığına yakışmaz. Bu partiye zarar verirsiniz. Şahsi husumetlerimizi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına zarar verecek bir platformda söylemenin büyük bir nezaketsizlik olduğunu özellikle ifade etmek isterim. Bu parti ne İbrahim Korkmaz’ın, ne Hikmet Keskin’in, ne Faruk Özlü’nün partisidir, bu parti milletin partisidir” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • A.Rıza ÖZÇELİK
  3 yıl önce
  Merkez Büyük Camii Musalla taşının altındaki meftaların üzerine kaldırım yaptın ey İbrahim bey meftaların üzerinden bu kadar çok kişinin basarak geçmesi hiç vicdanına dokunuyor mu?
 • Kosavali
  3 yıl önce
  Iste milletin partisi oldugu icin bence hocam hakli baskan ve ekibinin suyu kaynamistir düzceye ne verdiniz cok merak ediyoruz veya bundan sonra ne verebilirsiniz degisim sart ,sart,sart ötesi yok artik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FERRERO FINDIKLA OYNUYOR, ÜRETİCİ MAĞDUR OLUYOR
FERRERO FINDIKLA OYNUYOR, ÜRETİCİ MAĞDUR OLUYOR
DÜZCE 81 OLDU
DÜZCE 81 OLDU