Reklam
Reklam
KESKİN ADAYLIĞINI RESMEN AÇIKLADI

KESKİN ADAYLIĞINI RESMEN AÇIKLADI

Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 19 Ocak tarihinde yapılacak kongrede il başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

13 Ocak 2021 - 14:37

Mustafa Keskin, düzenlediği basın toplantısında yeni dönem için yönetim kurulu listesinin ağırlıklı olarak kadın ve gençlerden oluşacağını belirtti. 

Keskin'in kongre sürecine ilişkin yaptığı açıklamada özetle şöyle dedi: 

“Ak Parti 7.olağan kongremizi 19 Ocak Salı günü Genel Başkanımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı bağlantı yoluyla katılımları ile pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştireceğiz.

 Sayın Cumhurbaşkanımızın ve AK Parti genel merkez teşkilat başkanlığımızın tensipleri ve kıymetli delegelerimizin oyları ile Ak Parti Düzce il başkanlığına devam edeceğiz.

Göreve geldiğimiz 2019 ocak ayı itibarı ile değerli Düzceli hemşehrilerimizi teşkilat mensuplarımızı kucaklayarak zorlu iki yıl geçirdik. Seçimler sel felaketleri ardından pandemi sürecinde hep halkımızın yanında olduk. Bu zorlu süreçlerde milletvekillerimiz belediyelerimiz il genel meclisimiz belde ilçe il yönetimleri kadın ve gençlik kollarımız kısacası tüm teşkilatlarımızla birlikte Düzcemize birçok hizmeti hep birlikte kazandırdık.

Kongrelerimiz yeni heyecanların katıldığı kadrolarımızı genişlettiğimiz süreçler olmuştur. Hazırladığımız il yönetimi listemizde gençlerimizin ve kadınlarımızın daha çok temsil edildiği tecrübeli arkadaşlarımızın ve AK Parti düzce teşkilatlarının hafızası olan ahde vefayı göreceğimiz bir yönetim anlayışını yansıtmaya çalışacağız.

Kurulduğu günden beri görev yapan tüm il ve ilçe başkanlarımıza yönetim ve meclis kadrolarında yer alan teşkilat mensubu arkadaşlarımıza milletvekillerimize belediye başkanlarımıza şükranlarımı sunarım. Ahirete göç etmiş arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diler hastalarımıza acil şifalar dilerim. Görev yaptığım yönetimdeki kardeşlerime teşekkür ederim.

Gurur ve kibirden uzak milletimizle el ele gönülleri fethedeceğiz. Kongremizin partimize Düzcemize vatanımıza aziz milletimize hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ZABITA YAKALAR
ZABITA YAKALAR
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR