Reklam
Reklam
KEŞİR PELİN YILIK’I ZİYARET ETTİ

KEŞİR PELİN YILIK’I ZİYARET ETTİ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, MHP Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Peyin Yılık’ı ziyaret etti. Keşir Yılık’a Düzce’nin yöresel ürünlerinden hediye etti.

08 Aralık 2021 - 12:21

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’nde Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık’a iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Keşir başkanlığındaki heyet,  Emine Erdoğan’nın himaye ettiği, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yürütülen Nerede Kalmıştık Projesi’nin tanıtım toplantısına davete icabet eden ve yeni dönemde göreve gelen MHP Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık’ı MHP Genel Merkezi’nde ziyaret etti.

Başkan Keşir’in Kadın Kolları MYK ve MKYK Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, Nerede Kalmıştık projesi ile birlikte AK Parti Kadın Kolları’nın ve MHP’nin yürüttüğü projeler ile faaliyetler üzerine istişare edildi.

Kadına yönelik şiddetle mücadele, kadının güçlendirilmesi, aile ve çocuk politikaları hakkında verimli bir toplantı gerçekleştirildi. Bu alanlarda işbirliği ve ortak çalışmalar değerlendirildi.

Başkan Keşir günün anısına, Yılık’a Düzce’nin coğrafi işaretli ve yöresel ürünlerinden oluşan bir sepet takdim etti

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR
TRİBÜNLERİN YIKILMASI DÜZCESPOR’U OLUMSUZ ETKİLİYOR
MHP ADAY ADAYI HALİL UZUN İLÇE TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ
MHP ADAY ADAYI HALİL UZUN İLÇE TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ