KELEBEK MOBİLYA HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

KELEBEK MOBİLYA HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Kelebek Mobilya’dan şikayet var!

02 Eylül 2022 - 15:12

Kelebek Mobilya, fabrikanın arkasında kalan ve Muncurlu Köyü sınırları içerisine denk gelen alanda kanal açmak için Mustafa Büyükçam isimli vatandaşın arazisini ve ağaçlarını tahrip ettiği iddia edildi.
Kelebek Mobilya Muncurlu Köyü sakinlerinden Mustafa Büyükçam isimli vatandaşın arazisine iş makineleriyle tecavüz etti. Arazi içerisinde izinsiz çalışma yapan Kelebek Mobilya, 2 bin metrekarelik alanda bulunan kavak ve ceviz ağaçları tahrip etti. Ayrıca 150 metre uzunluğunda bir kanal açtı. 
Büyükçam, Kelebek Mobilya firması hakkında mahkemeye başvurarak, uğradığı zararın giderilmesi için davacı oldu.
Arazisine geldiğinde şok geçiren Mustafa Büyükçam “Kelebek Mobilya ile yıllardır sınırdaşım. Dün geldiğimde çok büyük bir şok yaşadım. Burada yetiştirdiğim bütün ağaçlarımı tahrip etmişler ve arazimde bulunan sınır çitlerini geçerek bir ada oluşturmuşlar. Sınır ihlal etmişler. Ceviz ve kavak ağaçlarını mahvetmişler. Resmen şok yaşadım. Şu anda 150 metre uzunluğunda kanal açmışlar. Yaklaşık 2 bin metrekare alanı kendi alanlarına almışlar. Kendileri ile görüştüm ve beni anlamak istemediler. Gidip şikayetçi oldum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'DE İSTİFALAR BAŞLIYOR
CHP'DE İSTİFALAR BAŞLIYOR
BATMAN PETROLSPOR: 3 DÜZCESPOR: 2
BATMAN PETROLSPOR: 3 DÜZCESPOR: 2