İGM BAŞKANI KİM OLACAK?

İGM BAŞKANI KİM OLACAK?

20 Mart 2023 - 09:41

Düzce İl Genel Meclisi yeni başkanını arıyor.
Çiğdem Günal’ın AK Parti’den milletvekili aday adaylığı için başkanlık görevinden istifa etmesinin ardından 3 Nisan tarihindeki meclis toplantısında yeni İGM başkanı seçimi yapılacak.
İGM kulislerinden gelen bilgilere göre, İGM başkanlığına Fazlı Koç vekalet ediyor. Koç’un 2024 yerel seçimlere kadar başkanlık görevini 1 yıl sürdürebileceği belirtiliyor.
İGM başkanlığı için Dursun Ay ile Hasan Aktürk’ün isimleri kulislerde gündeme geldi. Dursun Ay’ın İGM başkanı olmasını en çok milletvekili Fahri Çakır’ın istediği söyleniyor.
İGM başkanlığı için Hasan Aktürk’ün ismi de gündemde. Aktürk’ün de Günal’ın yerine İMG başkanlık koltuğuna oturabileceği bildiriliyor.
İGM başkanlığı seçimi öncesi AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile MHP İL Başkanı İlhami Caboğlu’nun görüşme yapacağı, bu süreçte milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir ile Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün de görüşlerinin alınacağı öğrenildi.
3 Nisan tarihinde toplanacak İl Genel Meclisi’nde gizli oylama ile başkan seçimi yapılacak. Seçime tek adayla gidilmesi bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
DÜZCESPOR ISPARTA'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ
“MÜZİKLİ TERAPİ
“MÜZİKLİ TERAPİ" TEDAVİSİ ARTIK DÜZCE’DE DE YAPILIYOR